Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Prowadnica kulkowa do szuflad Hakner 45 700mm 35kg pełny wysuw
Prowadnica kulkowa do szuflad Hakner 45 700mm 35kg pełny wysuw Prowadnica kulkowa do szuflad Hakner 45 700mm 35kg pełny wysuw Prowadnica kulkowa do szuflad Hakner 45 700mm 35kg pełny wysuw Prowadnica kulkowa do szuflad Hakner 45 700mm 35kg pełny wysuw

Prowadnica kulkowa do szuflad Hakner 45 700mm 35kg pełny wysuw

Cena detaliczna: 43,66 zł
Porównaj
SKU:
006.001.069-4
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Prowadnica szuflad kulkowa 45 700mm 35kg marki Hakner

Prowadnica szuflad kulkowa o długości 700 mm oraz wysokości 45 mm to jeden z najistotniejszych elementów składowych wielu mebli. Odpowiada ona za prawidłową i płynną pracę drewnianych szuflad oraz wysuwanych półek. Jej mechanizm działania opiera się na pracy stalowych łożysk kulkowych. 
Prowadnica wykonana jest ze stali ocynkowanej. Charakteryzuje się doskonałą trwałością i odpornością na korozję, dzięki czemu gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. W przeciwieństwie do prowadnicy rolkowej znakomicie znosi większe obciążenia rzędu 35 kg. Wyróżnia się płynną oraz cichą pracą. Domyka się niezwykle delikatnie. Jej pełny wysuw pozwala na dostęp do całej zawartości szuflady. 

Prowadnica dodatkowo wzbogacona jest w funkcjonalny stoper – zatrzask uniemożliwiający samoczynne otwieranie się szuflady. 

Prowadnica kulkowa marki Hakner jest idealnym uniwersalnym rozwiązaniem szeroko stosowanym w przemyśle meblarskim. Fantastycznie sprawdza się w komodach, szafkach, biurkach oraz szufladach kuchennych i łazienkowych. Gwarantuje długotrwałe i komfortowe użytkowanie mebli. 
 

Charakterystyka prowadnicy szuflad kulkowej: 

  • kolor biały ocynk 

  • długość prowadnicy 700 mm 

  • wysokość prowadnicy 45 mm 

  • grubość prowadnicy 12,7  mm 

  • maksymalne obciążenie 35 kg na parę prowadnic 

  • profil wykonany ze stali ocynkowanej wyposażony w stalowe łożyska kulkowe 

  • pełny wysuw 

Oferta dotyczy dwóch sztuk prowadnic (komplet na jedną szufladę)

Prowadnice przeznaczone są do łatwego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi i wkrętów. Jedną część prowadnicy należy zamocować do korpusu mebla, natomiast drugą część zamontować do drewnianego boku szuflady.

Dane techniczne

Długość:

700 mm

Wysuw:

pełny wysuw

Cichy domyk:

nie

Obciążenie maksymalne:

35 kg

Rodzaj:

kulkowa

Wysokość:

45 mm

Wykończenie:

biały ocynk
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon