Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamki na klucz trójkątny i kwadratowy

Sortuj wg.
Wyświetl:
Zamek na klucz kwadratowy ø19x22
Zamek na klucz kwadratowy ø19x22
SKU: 14.04.481-0
Materiał:
metal
Kolor:
chrom
System Master Key:
brak
21,08 zł
Zamek na klucz trójkątny ø19x20
Zamek na klucz trójkątny ø19x20
SKU: 14.04.483-9
Materiał:
metal
Kolor:
czarny
System Master Key:
brak
21,44 zł
Zamek na klucz trójkątny ø19x20
Zamek na klucz trójkątny ø19x20
SKU: 009.000.021
Materiał:
metal
Kolor:
nikiel
System Master Key:
brak
16,30 zł
Wyświetl:
Produkty 1-4 z 4

Ze względu na chęć zabezpieczenia posiadanych przez siebie przedmiotów coraz więcej osób decyduje się na montaż zamków w różnego rodzaju miejscach, w których producent zazwyczaj ich nie przewiduje lub daje wolną rękę klientowi. Jednak wybór odpowiedniego zamka nie należy do najprostszych, ponieważ istnieje wiele wariantów na rynku. Jedną z opcji, które proponujemy, jest zamek na trójkątny klucz.

Co w nim takiego wyjątkowego? Według opinii przemysłowców tego typu zamek na klucz trójkątny i kwadratowy  cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju uszkodzenia, odkształcenia czy złamanie. Z tego względu, na przykład w Chinach poza zamykaniem nim szafek oraz niektórych urządzeń, te zamki znalazły zastosowanie również w transporcie szynowym - w autobusach, metrze oraz pociągach.

Zamki na klucz trójkątny i kwadratowy  - zalety

Po pierwsze - tego typu rozwiązanie jest o wiele odporniejsze niż to ze zwykłym, płaskim kluczem. Aby otworzyć każdego rodzaju zamek, potrzeba niemałej siły. Z tego względu często dochodzi do różnego rodzaju uszkodzeń klucza, wygięcia czy odkształceń, które postępując, w końcu uniemożliwiają otwarcie zamka. Na trójkątny model za sprawą szerszej, grubszej podstawy siła działa stabilniej, bardziej równomiernie, dzięki czemu nie dochodzi tak często do uszkodzeń, a klucz działa dłużej w niezmienionym stanie.

 

Tego typu modele są również precyzyjniejsze i wymagają mniejszej siły do przekręcenia, ponieważ klucze idealnie dopasowują się do kształtu wewnątrz zamka, maksymalnie przylegając do siebie.

 

Trójkątny klucz jest bardzo charakterystyczny, dlatego istnieje o wiele mniejsza szansa, że zaginie wśród innych, jeśli jesteś zmuszony nosić cały ich pęk. Ponadto tego typu modele cechują się uniwersalnością w przeciwieństwie do tradycyjnych egzemplarzy. Jednym kluczem o tym kształcie otworzysz wszystkie zamki, do których będzie pasował. To również zmniejsza przymus używania kilku różnych modeli do odmiennych drzwiczek.

Zamki zamykane kluczem trójkątnym

W naszym sklepie znajdziesz całą kategorię poświęconą różnego rodzaju zamkom zamykanym na trójkątne klucze w atrakcyjnych cenach. Prezentowane produkty zostały wykonane z najwyższej jakości metali, jak chociażby znal będący odpornym na wyginanie stopem cynku i aluminium.

 

Zamki są na tyle uniwersalne, że poza drewnianymi meblami mogą również zamykać skrzynki energetyczne, rewizyjne, włazy oraz szachty. Istnieje możliwość wymiany rygla na inny. Nasze produkty poza parametrami różnią się również opcjami kolorystycznymi, żebyś mógł dopasować odpowiedni zamek do mebla w każdym stylu.

 

Niektóre zamki zostały zabezpieczone cienką chromowaną powłoką, która zapewnia większą odporność na korozję oraz intensywną eksploatację, zwiększając twardość pokrywanego metalu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że raz kupiony zamek będzie Ci służył przez wiele lat.

 

Zapoznaj się bliżej z szeroką gamą naszych produktów. Wybierz odpowiedni dla Ciebie zamek, zamów go, załóż i odpędź obawy, że ktoś niepożądany zainteresuje się posiadanymi przez Ciebie przedmiotami.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon