Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Cylindry zamków, wkładki Siso - System MIC

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-20 z 81

System MIC to funkcjonalne i interesujące rozwiązanie dla każdego wymiennego cylindra. System ten zapewnia możliwość indywidualnego oraz pojedynczego konfigurowania różnych rodzajów zamki w jeden całościowy system, a także bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo wymiennych cylindrów do korpusu zamków wraz z kluczem łamanym. Ponadto, w skład kompletu wchodzi nie tylko cylinder, ale również dwa łamane klucze. 

System ten znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym domu, mieszkaniu, czy nawet miejscu pracy. Cenne oraz wartościowe przedmioty, np. pamiątki, pieniądze, czy dokumentację, należy przechowywać w miejscu, do którego osoby trzecie nie będą miały dostępu. Warto zatem posiadać chociaż jedną szafkę zamykaną na klucz. System wymiennego cylindra, a także meble wyposażone w zamek zabezpieczą Cię przed dostaniem się wartościowych przedmiotów w niepowołane ręce oraz włamaniem.

Elementy systemu MIC

MIC, czyli master klucz oraz cylindry wymienne. Istnieje jedynie kilka modeli, które nie mogą być dostarczone z systemem MIC. Wszystkie, które mogą, są jednak oznaczone symbolem "MIC" oraz posiadają system wymiennego cylindra.

Jakie są korzyści system MIC?

  • BEZPIECZEŃSTWO, które zawsze powinno znaleźć się na pierwszym miejscu. Cylinder można bowiem zamontować lub zmieniać go tak, by pasował do odpowiedniej kombinacji klucza w miejscu jego przeznaczenia. Sposób ten stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem miejsca zabezpieczonego przez osoby trzecie.
  • KOMFORT. Wymiana cylindra jest łatwa i odbywa się bez konieczności wymiany wcześniej zamontowanego już zamka oraz jego demontażu. Jeśli jednak zgubisz klucze, zamek można spokojnie otworzyć kluczem Master lub zdecydować się na demontaż cylindra i wyjąć go za pomocą specjalnego klucza, po czym zastąpić nowym. 

Wszystkie zamki MIC, jakie znajdziesz w naszym sklepie posiadają także specjalny klucz Master lub klucz do wymiany cylindra w cenie. Znajdziesz u nas różne rodzaje kluczy, ale zdecydowanie najczęściej wybieranymi są klucze z sześcioma zapadkami. Instalacja cylindra w korpusie nie jest skomplikowana i każdy powinien z nią sobie poradzić. 

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon