Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 40

Kosz na śmieci TOWER do szafki Elletipi
Kosz na śmieci TOWER do szafki Elletipi

Kosz na śmieci TOWER do szafki Elletipi

Cena katalogowa: 237,84 zł
Porównaj
SKU:
016.000.050-0
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 13,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Opis produktu

Kosz wysuwany na prowadnicach, przeznaczony do szafki z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 30cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

 

Specyfikacja kosza:

  • Szerokość - 25 cm
  • Głębokość - 40 cm
  • Wysokość - 37,5 cm
  • Pojemność kosza - 17 litrów
  • Minimalna szerokść szafki - 30cm

 

Bądź eko z sortownikiem na śmierci TOWER 

Jeśli szukasz rozwiązania umożliwiającego recykling odpadów w prosty i wydajny sposób, kosz na śmieci TOWER będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki swoim ergonomicznym rozmiarom, kosz jest kompatybilne z większością szafek kuchennych z otwieranym frontem, co sprawia, że możemy zadbać o ochronę naszego środowiska we własnym domu. 

 

Kosz na śmieci TOWER – gwarancja wysokiej jakości wykonania 

O precyzyjnym wykończeniu kosza TOWER świadczy automatyczna pokrywa, unosząca się automatycznie wraz z wysunięciem kosza, dzięki temu, że szczelnie przylega do powierzchni koszy, skutecznie eliminuje także uciążliwe zapachy odpadów w koszu. W utrzymaniu wysokiego poziomu czystości kosza pomagają też prowadnice z opcją pełnego wysuwu , dzięki którym kosz można całkowicie wysunąć, co ułatwia do niego dostęp i przyspiesza jego czyszczenie . Obudowa kosza wykonanan jest z wysokiej jakości metalu w kolorze aluminium za zapewnia wysoką odporność na wilgoć a co zatym idzie również na  korozję.  Kosz firmy Elletipi zaprojektowano do samodzielnego montażu do dna szafki kuchennej przy użyciu jedynie 4 wkrętów. 

 

Kosz na śmieci TOWER – uniwersalny i trwały 

Kosz wyróżnia się tradycyjnym designem, dzięki czemu odnajdzie się w każdym wnętrzu kuchennym. Wszystkie kosze i sortowniki na odpady w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co sprawia, że cechuje je wytrzymałość na zniszczenia oraz trwałość na lata. 

 

Dane techniczne

Liczba koszy:

1 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

30 cm

Pojemność łączna:

17 l
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon