Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Sortownik na śmieci TOWER do szafki 2 kosze Elletipi
Sortownik na śmieci TOWER do szafki 2 kosze Elletipi

Sortownik na śmieci TOWER do szafki 2 kosze Elletipi

Cena detaliczna: 305,43 zł
Porównaj
SKU:
016.000.006-0
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 15,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Opis produktu

Sortownik wysuwany na prowadnicach, przeznaczony do szafki z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 40cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

 

Specyfikacja sortownika:

  • Szerokość - 27cm
  • Głębokość - 46cm
  • Wysokość - 41cm
  • Pojemność koszy - 1x16 litrów+ 1x10 litrów
  • Minimalna szerokść szafki - 40cm

 

Bądź eko z sortownikiem na śmierci TOWER 

Jeśli szukasz rozwiązania umożliwiającego recykling odpadów w prosty i wydajny sposób, sortownik na śmieci TOWER będzie strzałem w dziesiątkę. Sorter posiada kosze do sortowania do dwóch różnych rodzajów odpadów. Dzięki swoim ergonomicznym rozmiarom, kosze są kompatybilne z większością szafek kuchennych z otwieranym frontem, co sprawia, że możemy zadbać o ochronę naszego środowiska we własnym domu. Ich kolorystyczne oznaczenie pozwala też sprawne segregowanie różnego rodzaju odpadów, których używamy najczęściej w gospodarstwie. 

 

Sortownik na śmieci TOWER – gwarancja wysokiej jakości wykonania 

O precyzyjnym wykończeniu sortownika TOWER świadczy automatyczna pokrywa, unosząca się automatycznie wraz z wysunięciem koszy, dzięki temu, że szczelnie przylega do powierzchni koszy, skutecznie eliminuje także uciążliwe zapachy odpadów w koszach. W utrzymaniu wysokiego poziomu czystości sortera pomagają też prowadnice z opcją pełnego wysuwu , dzięki którym kosze można całkowicie wysunąć, co ułatwia do nich dostęp i przyspiesza ich czyszczenie. Sortownik firmy Elletipi zaprojektowano do samodzielnego montażu do dna szafki kuchennej przy użyciu jedynie 4 wkrętów. 

 

Sortownik na śmieci TOWER – uniwersalny i trwały 

Sortownik wyróżnia się tradycyjnym designem, dzięki czemu odnajdzie się w każdym wnętrzu kuchennym. Wszystkie sortowniki na odpady w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co sprawia, że cechuje je wytrzymałość na zniszczenia oraz trwałość na lata. 

 

Uwaga!

Poniższy film nie przedstawia oferowanego produktu, jest jedynie filmem poglądowymi przedstawiającym przykładową aranżacje sortowników.

Dane techniczne

Liczba koszy:

2 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

30 cm

Pojemność łączna:

26 l
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon