Wysyłka zwroty reklamacje

WYSYŁKI  ZWROTY i REKLAMACJE

 

Wysyłki:

 

1.       Wysyłki są realizowane na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej S.A.

2.        Termin realizacji wysyłki wynosi na ogół 1 – 3 dni robocze.

3.       Koszty wysyłki uzależnione są od wagi i wielkości przesyłki. Cena za przesyłkę zostanie wyliczona podczas składania zamówienia w zależności od wybranej formy dostawy.

4.  Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia towaru w dniu dostawy przesyłki i zgłoszenia wszelkich nieprawidłowości najpóźniej na drugi dzień od odebrania przesyłki.

 

5.   Osoba odbierająca towar powinna sprawdzić czy przesyłka nie posiada żadnych uszkodzeń powstałych w wyniku transportu. Przyjęcie przesyłki przez Nabywcę potwierdzone jego podpisem bez uwag na liście przewozowym, traktowane jest przez firmę kurierską jako doręczenie przesyłki w stanie nieuszkodzonym. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji przez firmę kurierską w przypadku uszkodzenia zewnętrznego paczki w transporcie jest spisany w obecności pracownika (kuriera) firmy kurierskiej „Protokołu Reklamacji” którym dysponują pracownicy firmy kurierskiej doręczający przesyłkę. W przypadku jakichkolwiek kłopotów w trakcie doręczania, prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas o tym fakcie telefonicznie - mozna także na liście przewozowym wpisać uwagi - np informację o uszkodzeniu opakowania przesyłki.

Zwroty:

1.     W ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu, nie podając przyczyny.
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r.

2.     Zwrot towaru proszę uzgadniać mailowo ze sklepem. W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać na nasz adres:

FIRMA GRYC

ul. Matuszewska 14 (Gryc Magazyn D3)

003-876 Warszawa

Równowartość wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie państwu zwrócona po otrzymaniu przez nas przesyłki. 

 

Reklamacje:

1.     Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłania, prosimy odesłać go do nas lub dostarczyć do siedziby naszej firmy..

2.     Produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe zwrócimy pieniądze.

3.     Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni roboczych.

 

Zwrot pieniędzy:

Zwrot pieniędzy wynikający z rezygnacji z zakupu lub reklamacji zostanie dokonany natychmiast po sprawdzeniu przesyłki przez pracowników firmy, przelewem bankowym na podany przez kupującego numer rachunku.

 

W każdym przypadku powstania nadpłaty możesz otrzymać zwrot gotówki w siedzibie firmy.

Sprawdź stan połączenia z internetem