Zasuwki meblowe

Niejednokrotnie gotowe rozwiązania producentów mebli nie są wystarczające. Niekiedy zdarza się, że w dostarczonej paczce brakuje elementów ułatwiających pracę bądź akcesoria fabryczne są po prostu niepraktyczne. Czasem tracimy również elementy konstrukcyjne, dlatego że ulegną one uszkodzeniu. Gdzie znaleźć zamienniki? W naszym sklepie możesz kupić niemalże wszystkie dodatki, w tym także zasuwki meblowe. Mamy nadzieję, że u nas znajdziesz to, czego szukasz!


Zasuwki meblowe i ich zastosowanie

Zasuwki meblowe to bardzo przydatne akcesoria o prostej konstrukcji, która bezpośrednio wpływa na łatwy montaż mebli, w tym także szafek, szuflad i drzwiczek. Zasuwki są w szczególności bardzo użyteczne w dużych biurach i firmach, gdzie chronią dostęp do szafek pracowniczych, szuflad z dokumentami oraz chociażby drzwi łazienki. Tego typu rozwiązania wykorzystuje się także w domach w celu odgrodzenia dostępu do konkretnego pomieszczenia lub schodów, przez które dziecko mogłoby zrobić sobie krzywdę. Zasuwki meblowe to więc mały, ale praktyczny gadżet, który ma szerokie zastosowanie. To wygodniejsze rozwiązanie niż zamek na klucz, ponieważ nie wymaga żadnego dodatkowego akcesorium, a nie od dziś wiadomo, że klucze często się gubią. Za pomocą zasuwek meblowych możesz zamknąć drzwiczki różnego rodzaju, uniemożliwiając dostęp do danego pomieszczenia lub mebla. To prosty element, który wpływa na bezpieczeństwo Twoich dzieci, poufnych dokumentów i przedmiotów. Dlaczego warto zakupić zasuwki do mebli? Bo dają pewność, że będą one dokładnie zamknięte, a zwykle pociągnięcie uniemożliwi  otwarcie drzwi.


Zasuwki do mebli dostępne w naszym sklepie

Chcąc dokładnie sprostać wymaganiom naszych klientów, stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę zasuwek meblowych prostych i nie tylko. Staramy się stale wzbogacać nasz asortyment, byś mógł odnaleźć tu dokładnie to, czego szukasz. Jeżeli planujesz zakupy, zaproponujemy Ci praktyczne rozwiązania, dzięki którym wybierzesz takie produkty, które najlepiej się u Ciebie sprawdzą. Nasze zasuwki do mebli są bardzo wytrzymałe dzięki wykonaniu z solidnych materiałów. Są również odporne na duże obciążenia i nie ulegają odkształceniom. Oferujemy zasuwki meblowe proste oraz łamane, dzięki czemu w łatwy sposób dopasujesz je do swoich potrzeb.  Ich montaż nie sprawi Ci problemu, dlatego z pewnością poradzisz sobie z nim samodzielnie. Zasuwki do mebli znajdują swoje zastosowanie wszędzie – w domach, biurach, restauracjach. Dziś nie sposób obejść się bez tego typu akcesoriów.

 

Pokaż wyniki (3)
Zasuwki meblowe
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: