Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Mediaport PEAK 80 4x230V FR - 2xUSB TUF A+C - HDMI biały
Mediaport PEAK 80 4x230V FR - 2xUSB TUF A+C - HDMI biały

Mediaport PEAK 80 4x230V FR - 2xUSB TUF A+C - HDMI biały

Cena detaliczna: 3 935,11 zł
Porównaj
SKU:
012.003.145-5
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
OE Electrics
Opis produktu

Mediaport nablatowy Peak 80 Oe Electrics to kompaktowa i estetyczna jednostka dopasowana do różnego rodzaju mebli.

Obudowa mediaportu Peak wykonany został z aluminium wytłaczanego, rama gniazd natomias z stali malowanej na kolor biały (9003).  Mediaport został uzupełniony standardowymi szarymi gniazdami zasilania i transmisji danych. Peak wyposażony został w 4 gniazda prądowe typu E, gniazdo multimedialne HDMI oraz w dwie wiodące w swoje klasie opatentowane przez Oe Electrics ładowarki TUF-R A+C o znamionowej całkowitej mocy wyjściowej 25W każda. Montaż mediaportu wymaga frezowania w blacie otworu o wymiarach 272x132mm, gdzie grubośći blatu to 8-30mm. Obsadzenie mediaportu w przygotowanym otworze jest już niezwylke proste i intujcyjne.

Producent opisuje ten mediaport biurowy jako „unoszący się” tuż nad powierzchnią, przyciągający wzrok projekt. Peak to eleganckie, nowe podejście do zasilania i łączności danych w stołach konferencyjnych i nie tylko. Ten port w klasycznej matowej bieli z szarymi gniazdami nadaje wnętrzom biurowym wyrafinowany, współczesny wygląd. Konstrukacja mediaportu to nie tylko ponadczasowy wygląd, ale również bezpieczeństwo użytkowania. Kątowe gniazda zasilania i transmisji danych oraz uniesiona konstrukcja zabezpieczają port przed przypadkowym zalaniem.

Mediaport Peak 80 to idealne rozwiązanie przede wszystkim do biura, sali szkoleniowej czy sali konferencyjnej. Dużą zaletą mediaportu jest swobodny dostęp do gniazd z każdej strony stołu, przez co Peak 80 doskonale sprawdzi się w stołach konferencyjnych. Mediaport znajdzie również zastosowanie na lotniskach w hotelach czy w domowym zaciszu najbardziej wymagających użytkowników, czyli wszędzie tam gdzie zależy nam na szybkim jednoczesnym naładowaniu laptopa, telefonu czy tabletu. 

Wszystkie mediaporty dostępne w naszej ofercie są modyfikowalne pod względem typu gniazd, długości i rodzaju wtyki kabla oraz wyglądu czyli koloru i wykończenia, możliwy jest również nadruk własnej grafiki lub logo na indywidualne zamówienie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i stworzyć mediaport szyty na miarę skontaktuj się z nami

Dane techniczne

Długość:

300 mm

Długość części wpuszczanej:

271 mm

Szerokość:

155 mm

Szerokość części wpuszczanej:

131 mm

Wysokość części nablatowej:

22.1 mm

Wysokość części wpuszczanej:

47.6 mm

USB:

TUF (typ A+C)

Wtyczka:

GST18

Gniazdo prądowe:

Typ E (CEE 7/5) PL, F, B, SK, CZ

HDMI:

Tak

RJ45:

Nie

VGA:

Nie

Audio:

Nie

Długość kabla:

0.8 m

Kolor:

biały

Materiał:

aluminium, stal

Certyfikaty:

VDE

Normy:

Dyrektywa dot. urządzeń niskonapięciowych 2014/35/UE, IEC/UL 62368-1, ROHS3 Dyrektywa UE 2015/863
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon