Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Okucia do stołów

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Prowadnica do stołu synchroniczna L-1250 60kg
Prowadnica do stołu synchroniczna L-1250 60kg
SKU: 24.03.561-0
Długość prowadnicy rozłożonej:
1820 mm
Szerokość wkładu:
1020 mm
Długość prowadnicy złożonej:
1250 mm
184,71 zł
Polecamy
Zawias do stołu z blatem rozkładanym 180° 72x30x2,0mm Hakner mosiądz szczotkowany
Zawias do stołu z blatem rozkładanym 180° 72x30x2,0mm Hakner mosiądz szczotkowany
SKU: 005.101.021
Materiał:
mosiądz
Wykończenie:
szczotkowany
28,75 zł

Produkty

Mocowanie nóg meblowych M8mm
Mocowanie nóg meblowych M8mm
SKU: 002.003.101-0
Wyświetl:
Produkty 1-40 z 150

Stoły są jednymi z najbardziej używanych mebli w naszych domach. Spędzamy przy nich wiele czasu, jedząc, rozmawiając, majsterkując, czytając, pisząc, i wykonując wiele innych czynności. W związku z ich szerokim zastosowaniem, są one podatne na różnorodne zniszczenia wywołane silną eksploatacją. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać wysokiej klasy okucia do stołów, które gwarantują długi czas prawidłowego funkcjonowania tych mebli.

 

Okucia do stołów rozsuwanych

 

Jeśli posiadasz stół rozsuwany, możesz go modyfikować, zmieniając jego rozmiar w zależności od liczby gości, co jest bardzo przydatną funkcją. Przy takiego rodzaju stołach bardzo ważnym elementem są okucia, które powinny być wyjątkowo trwałe i solidne, abyśmy mogli przez długi czas cieszyć się ich prawidłowym funkcjonowaniem. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem jest wybór producenta, który posiada jedynie renomowane i wysokiej klasy produkty, takiego jak nasz sklep. Przejrzyj nasz asortyment i sprawdź wysoką jakość produktów z tej kategorii.

 

Okucia do stołów rozsuwanych - sklep

 

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór okuć do stołów rozsuwanych. Takie stoły potrzebują także dodatkowych akcesoriów, jak haczyki i klamry do spinania blatów czy kołki ustalające do blatów. W tej kategorii produktów znajdziesz także wiele innych przydatnych akcesoriów do łączenia blatów stołów rozsuwanych, m.in. mechanizmy do wkładów blatów, mocowania: kątowe i nóg, nakrętki motylkowe, obejmy, prowadnice, rolki, stopki, wkręty, zaczepy, klamry, zawiasy, złącza i wiele innych akcesoriów niezbędnych do montażu stołów rozsuwanych. Bogata oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Oprócz produktów dedykowanych typowo do stołów rozsuwanych, udostępniamy w tej kategorii naszego sklepu także bardziej uniwersalny asortyment, jak śruby i klucze do wkręcania oraz nogi do stołów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą bogatą ofertą dostępną w naszym sklepie.

 

Cena okuć do drzwi

 

U nas wysoka jakość produktów zawsze idzie w parze z przystępnymi i zarazem adekwatnymi cenami. Możesz liczyć u nas na rozsądne ceny i fachową pomoc oraz sprawną wysyłkę, ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Zamówienia realizujemy w ciągu 48h oraz korzystamy z usług jedynie rzetelnych firm kurierskich.

 

Opinie klientów

 

Dla naszego sklepu klienci są najważniejsi, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby ich opinie były jak najbardziej przychylne. Nasi klienci najczęściej chwalą nas za terminowe dostarczanie produktów, profesjonalną obsługę klientów, wysoką jakość naszego asortymentu (i jego różnorodność!) oraz kompletność zestawów, które zamawiają. Bardzo często wspominają oni również o łatwości w montażu, ponieważ często dokonują go samodzielnie, dlatego ważna jest dla nich prostota wykonania naszych okuć i kompletność elementów do majsterkowania.

 

Jeśli chcesz, aby twoje stoły służyły Ci jak najdłużej, postaw na zawiasy wysokiej jakości! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień w naszym sklepie. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz fachową obsługę!

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon