Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamki krzywkowe

Zobacz też akcesoria do Zamki krzywkowe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Zamek na klucz trójkątny Hakner do szachtów ø19x20
Zamek na klucz trójkątny Hakner do szachtów ø19x20
SKU: 009.000.024
Kolor:
chrom
Materiał:
ZnAl
Przeznaczenie zamka:
krzywkowy
na klucz trójkątny
16,03 zł
Zamek krzywkowy Wolf Hakner ø19x20mm
Zamek krzywkowy Wolf Hakner ø19x20mm
SKU: 009.001.600-4
Kolor:
nikiel
Materiał:
ZnAl
Przeznaczenie zamka:
krzywkowy
szaf metalowych
Zamek krzywkowy Wolf Hakner ø19x25mm
Zamek krzywkowy Wolf Hakner ø19x25mm
SKU: 009.001.600-5
Kolor:
nikiel
Materiał:
ZnAl
Przeznaczenie zamka:
krzywkowy
Wyświetl:
Produkty 1-4 z 4

W przypadku wielu mebli, ich podstawową funkcją jest przechowywanie. W szafach i komodach chowamy najróżniejsze przedmioty, co nie tylko pomaga w zachowaniu porządku, ale także umożliwia przechowanie rzeczy prywatnych lub takich, których po prostu z różnych względów nie chcemy trzymać na widoku. Mimo powszechnie przyjętych norm społecznych i zasad, które wyraźnie mówią o przestrzeganiu prywatności innych, niektórzy ludzie wolą dmuchać na zimne i zabezpieczyć się dodatkowo - montując w szafkach czy szufladach zamki meblowe hakowe.

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju zamki krzywkowe o rozmaitych zastosowaniach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zamki meblowe krzywkowe/hakowe - skrzynkowe

W naszym bogatym asortymencie znajdują się różne rodzaje zamków meblowych hakowych, które pomogą dodatkowo zabezpieczyć zawartość szuflad czy szafek przed dostępem osób niepowołanych. Proponowane przez nas komplety zazwyczaj składają się z odpowiednio przygotowanej wkładki z zamkiem, podkładki i kompletu kluczyków. Wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu można mieć pewność, że posłużą dobrze przez wiele lat.

Zastosowanie tego typu blokady stanowczo podnosi poziom bezpieczeństwa i sprawi, że zawartość szuflady będzie znana tylko właścicielowi pasującego kluczyka. Wyjątkowa konstrukcja tych zamków sprawia, że są one trudne do sforsowania.

W naszej ofercie poza pełnymi kompletami, które umożliwiają samodzielny montaż takiego zamka meblowego w swojej szufladzie, znajdują się także różnego rodzaju rygle, które również są potrzebne.

Dlaczego warto postawić na naszą firmę?

Nasz sklep internetowy funkcjonuje już od długiego czasu. Przez lata działania udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym każdy może znaleźć i nabyć wysokiej jakości akcesoria meblowe różnego rodzaju, które mają praktyczne zastosowanie.

W naszym bogatym asortymencie znajduje się wiele przydatnych produktów, zarówno do mebli biurowych, jak i domowych. Wszystkie oferowane przez nas elementy są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu masz pewność, że posłużą Ci przez wiele lat.

Opinie naszych dotychczasowych klientów, zarówno dotyczące naszego sklepu, jak i produktów, które oferujemy, są bardzo pozytywne. Bardzo często wspominają oni w nich, że otrzymane przez nich produkty są naprawdę wysokiej klasy, oczekiwanie na przesyłkę było bardzo krótkie, a cena bardzo atrakcyjna. Każdy komentarz ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ dzięki nim każdego dnia możemy stawać się lepszą firmą.

Jeśli jesteś zainteresowany wysokiej klasy zamkami meblowymi hakowo-skrzynkowymi, to znajdujesz się teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek pytania, to nie obawiaj się ich zadać. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z chęcią udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon