Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 40

Uszczelki do kabin prysznicowych

Sortuj wg.
Wyświetl:
Uszczelka prysznica 5701 12mm 2,5
21,17 zł 38,10 zł
Uszczelka prysznica 5703 135. 8mm 2,5
0,53 zł 0,68 zł
Uszczelka prysznica 5704 90. 6mm 2,5
16,57 zł 29,82 zł
Uszczelka prysznica 5706 180. 12mm 2,5
26,68 zł 48,02 zł
Uszczelka prysznica 5706 180. 6mm 2,5
15,07 zł 27,12 zł
Wyświetl:
Produkty 1-20 z 79

Dla wielu osób kabina prysznicowa to nieodzowny element łazienki. Stanowi idealną alternatywę dla wanny lub jej uzupełnienie oraz praktyczne rozwiązanie, które pozwala odświeżyć się po treningu, czy zrelaksować ciało i ukoić nerwy. Współczesny sektor związany ze sprzedażą tego typu elementów oferuje szeroki wybór rozwiązań. Obok armatury z brodzikami, projektanci i producenci przewidują rozwiązania w postaci samej kabiny przylegającej bezpośrednio do podłoża. Należy jednak pamiętać, że tego rodzaju aranżacja wymaga wcześniejszego przygotowania, czyli montażu kratki odpływowej oraz zastosowania odpowiedniego spadu płytek, co ułatwia odprowadzanie wody prysznicowej.

Wysokiej jakości uszczelki do kabiny prysznicowej

Szczelność kabiny prysznicowej to podstawa. Wilgoć oraz krople wody wydostające się w trakcie kąpieli mogą mieć wpływ na wygląd ścian łazienki, również na powstawanie grzyba, którego obecność może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Popularne brodziki stawiane najczęściej w rogu łazienki wymagają zastosowania uszczelki do kabiny prysznicowej półokrągłej, która jest produktem popularnym na rynku, łatwo dostępnym oraz wykonywanym z wysokiej jakości materiałów, dostosowanych do sposobu użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów z tej kategorii, ponieważ uszczelki do szyb prysznicowych, w związku z intensywnym użytkowaniem, najczęściej ulegają naturalnemu zużyciu. Na ich żywotność wpływa sposób czyszczenia. Jeśli nie jesteś przekonany do danego produktu, z pewnością w wyborze odpowiedniego towaru pomogą Ci opinie zamieszczone przez użytkowników.

Jaka jest cena uszczelek do kabin prysznicowych?

Są to produkty na każdą kieszeń. Ich wymiana nie zachodzi zbyt często, dlatego podczas zakupu warto skupić się przede wszystkim na rozwiązaniach technologicznych oraz materiale, który wykorzystano do produkcji. Jak sama nazwa wskazuje - uszczelki do kabiny prysznicowej mają za zadanie przede wszystkim chronić przed rozbryzgami wody, które wydłużają sprzątanie łazienki, także przed wydostawaniem się wilgoci. Jeśli zauważasz jakiekolwiek problemy z funkcjonowaniem drzwi kabiny, jak trudność w ich domykaniu, duża ilość wody wokół brodzika czy nieszczelność, która przekłada się na przeciekanie wody, warto sprawdzić stan uszczelek. Może okazać się, że uległy już użyciu, co utrudnia użytkowanie kabiny prysznicowej, obniża komfort brania kąpieli i przyczynia się do potrzeby częstszego wentylowania łazienki oraz wycierania podłogi. Warto wtedy rozważyć wymianę uszczelek do kabiny prysznicowej, co, niskim kosztem, pomoże przywrócić jej pełną funkcjonalność oraz szczelność.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon