Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Klamry i łączniki do blatów

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty

Wyświetl:
Produkty 1-28 z 28

Stoły najczęściej stanowią centralny punkt kuchni, to przy nich spożywa się posiłki w gronie najbliższych, ale także przyjmuje gości. W domach często stawiamy na mniejsze modele, które posiadają ukryty blat, który pozwala na powiększenie przestrzeni. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które na co dzień nie zabiera wiele miejsca, ale jednocześnie sprawia, że podczas ważnych dni lub uroczystości wszyscy zmieszczą się przy stole. W naszym asortymencie odnajdziesz wiele rodzajów akcesoriów, w tym klamry i łączniki do blatów. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Klamry i łączniki do blatów

Nie każdy z nas może pozwolić sobie na duży stół w swoim domu, szczególnie problem mogą mieć osoby, których metraż mieszkania nie jest zbyt wielki. Czy oznacza to jednak, że nie można pozwolić sobie na dużą liczbę gości, dlatego że nie zmieszczą się przy stole? Od dawna na rynku dostępne są stoły z wysuwanym blatem, który powiększa przestrzeń. To komfortowe rozwiązanie ‒ na co dzień korzysta się z mniejszej przestrzeni, a w ważne dni masz pewność, że każdy usiądzie przy stole. Stoły potrzebują jednak odpowiedniego zabezpieczenia, tak aby nie rozsuwały się podczas codziennego użytkowania. W tym celu najlepiej wykorzystać klamry do blatów, które dostępne są w tej kategorii naszego sklepu.

Montaż łączników do blatów jest niezwykle prosty, a same elementy są prawie niewidoczne. Zakłada się je pod blatem w miejscu łączenia, co zapobiega rozsuwaniu i przemieszczaniu się płyt. To bardzo tanie i komfortowe rozwiązanie, dzięki temu ma się pewność, że stół jest stabilny i nie będzie ruszał się w trakcie użytkowania. Mechanizmy są bardzo proste w użyciu, klamrę wystarczy odpiąć, aby móc rozsunąć blat stołu, w momencie gdy jest ona zapięta, ma się pewność, że ten będzie stabilny. Dostępne w naszym sklepie klamry i łączniki do blatów to produkty wysokiej jakości, wykonano je ze stali nierdzewnej ‒ to gwarancja trwałości oraz bezpieczeństwa. Akcesoria otrzymać można w różnych kolorach, co pozwoli dopasować je do koloru samego stołu. Podobnie jest w przypadku wielkości, różne parametry sprawiają, że na pewno odnajdziesz odpowiedni element.

Klamry i łączniki do blatów ‒ sklep Gryc24

Klamry do blatów to niewielki wydatek, a zarazem spore ułatwienie. Można wykorzystać je w kuchni, jadalnie, a także wszędzie tam, gdzie znajdują się stoły ‒ również w biurach, firmach i miejscach użyteczności publicznej. Dostępne w sklepie akcesoria zdobywają wiele pozytywnych opinii, klienci chwalą ich trwałość oraz atrakcyjną cenę. Produkty są bardzo przystępne ‒ każdy będzie mógł sobie pozwolić na zakup. Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane sprawnie, tak aby klient mógł szybko otrzymać zakupione towary. Produkty pochodzą od cenionych producentów, którzy dbają o jakość wykonania. W razie wątpliwości dotyczących montażu łączników do blatu ‒ służymy pomocą i doradztwem.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon