Profile do szkła

Prawidłowy montaż elementów szklanych jest niezwykle istotny, dlatego należy korzystać z odpowiednich materiałów wykończeniowych, dostosowanych do danego projektu. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości profile do mocowania szkła w różnych wariantach. Jeśli chcesz mieć pewność bezpiecznego zamontowania lustra czy ścianki prysznicowej, a zarazem poszukujesz rozwiązań odznaczających się wysoką estetyką wykonania, poznaj naszą ofertę.

 
Profile do szkła - różnorodne zastosowania

Listwy do szkła to wygodne i nowoczesne rozwiązanie pozwalające nie tylko na montaż większych przeszkleń, ale również coraz częściej wybierane w aranżacji domu czy mieszkania. Aluminiowe profile do mocowania szkła wykorzystywane są do instalacji luster, np. w salach fitness czy szkołach tańca. Montaż balustrad, wpływający na elegancję galerii handlowej czy szklanych ścian w nowoczesnej architekturze wnętrz - w tych i wielu innych miejscach estetyczny i solidny profil do szkła doskonale się sprawdza. Rozwiązanie to jest także coraz częściej wykorzystywane do aranżacji nowoczesnych kabin prysznicowych.

 
Jak wybrać odpowiedni profil?

 Podstawową cechą, odróżniającą od siebie poszczególne modele profili do szkła, jest to, do jakiej grubości szkła są one przeznaczone. W naszym sklepie posiadamy różne warianty - umożliwiające montaż zarówno w poziomie, jak i w pionie - abyś miał pewność, że znajdziesz u nas odpowiednie rozwiązanie. Profile aluminiowe do mocowania szkła  - np. 6mm, 8mm czy 10mm - którymi dysponujemy, wykonane są z solidnego, specjalnie przetworzonego aluminium, odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Cena danego modelu zależy również m.in. od sposobu wykończenia. Posiadamy profile polerowane, chromowane czy szczotkowane. Każdy profil aluminiowy do szkła, dostępny w naszym sklepie, prezentuje się niezwykle elegancko, a zarazem jest niezawodny i łatwy w montażu.    

 
Listwy do mocowania szkła - czy warto?

Opinie zarówno fachowców, jak i wielu osób, które zdecydowały się skorzystać z tego rozwiązania jasno wskazują na to, że profil do mocowania szkła jest wygodnym sposobem na bezpieczne i estetyczne wykończenie wnętrza. Dzięki zastosowaniu takiego profilu unikniesz np. konieczności wykonania otworowania, a gdy zajdzie taka potrzeba, będziesz mógł łatwo zdemontować dane lustro czy parawan. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju akcesoria budowlane, w tym także profile do szkła. Staramy się zagwarantować Ci nie tylko atrakcyjną cenę starannie dobranych produktów, ale także pomoc. Jeżeli masz jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy dane rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami.

 

Pokaż wyniki (10)
Profile do szkła
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: