Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Wkręty meblowe do drewna

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Wkręty meblowe 5.0x25mm 500szt
20,71 zł
Polecamy
Wkręty meblowe 5.0x45mm 500szt
47,11 zł
Polecamy
Wkręty meblowe 5.0x50mm 500szt
35,76 zł
Wyświetl:
Produkty 1-14 z 14

Odpowiednio dobrane akcesoria i okucia meblowe pozwalają na sprawny i bezproblemowy montaż mebli. Jednym z takich elementów, które zapewniają solidną konstrukcję mebla, a także mają wpływ na ich estetyczne wykończenie, są wkręty meblowe. Warto wiedzieć, czym kierować się przy ich wyborze i czym powinny się charakteryzować, aby zapewnić odpowiednią stabilność mocowania.

Wkręty meblowe do drewna – czym są

Wkręty meblowe to nieodzowny łącznik między poszczególnymi elementami konstrukcji. Pozwalają one na bezpieczne i prawidłowe skręcenie mebli. Są one także stosowane do łączenia różnych gatunków materiałów przy przytwierdzaniu ścianek, płyt, tworzenia stelaży czy przy konstrukcji dachów. Połączenie powstałe przy użyciu wkrętów do drewna, są znacznie trwalsze i solidniejsze niż łączenia za pomocą tradycyjnych gwoździ. Wkręty zazwyczaj wymagają wykonania nawiertu przed ich mocowaniem, jednak są także dostępne wkręty samonawiercające.

Wkręty meblowe do drewna łączą elementy z drewna i materiałów drewnopodobnych, a także przyłączenia okuć lub zawiasów. Na ich wysoką wytrzymałość mocowania wpływa duża powierzchnia gwintu oraz mniejsza grubość rdzenia. Niektóre z wkrętów do drewna mogą posiadać gwint jedynie na części trzonu, co przyspiesza obrót przy wkręcaniu tych elementów.

Jakie wkręty meblowe wybrać?

Wkręty do drewna dostępne są w różnych rozmiarach i mają różne średnice. Przy zakupie wkrętów meblowych powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na ich parametry jak kształt łebka, końcówkę czy rodzaj nacięcia, ale także wykonanie i pokrycie. W zależności od ich przeznaczenia mogą być one zabezpieczone przed korozją specjalną powłoką z chromu lub mosiądzu. Wkłady szybkomocujące wyróżnia z kolei obecność powłoki woskowej, co usprawnia ich mocowanie w danej konstrukcji. Do konstrukcji zewnętrznych warto zaopatrzyć się we wkręty meblowe do drewna ze stali kwasoodpornej.

Nasza oferta wkrętów meblowych do drewna

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy szeroką ofertę wkrętów meblowych różnego rodzaju i w różnym kolorze, które z pewnością spełnią Twoje potrzeby. Sprzedajemy je pojedynczo lub w opakowaniach liczących 1000 sztuk. Ich wykończenie gwarantuje szybkie i łatwe wkręcanie. Każdy z wkrętów w naszej ofercie posiada trwałe i precyzyjne gniazdo i specjalnie skonstruowaną końcówkę. Ich pogrubiona szyjka zapobiega ukręcaniu, a wyjątkowo ostry czubek zapewnia ich niezawodność. Posiadamy wkręty z pełnym gwintem lub z częścią niegwintowaną i wkręty soczewkowe do drewna. Wszystkie dostępne elementy są wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Produkty w naszym sklepie, w tym wkręty metalowe do mebli, to wysokiej klasy wyroby wykonane z niezwykłą starannością, które gwarantują niezawodne działanie i stabilność. Posiadamy wkręty meblowe SISO, który jest jednym z wiodących producentów na rynku światowym. O znakomitej jakości naszych produktów świadczą pozytywne opinie wielu naszych Klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się w pełną ofertą naszych wkrętów meblowych w atrakcyjnej cenie na stronie.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon