Kółka meblowe na trzpień wciskany

Kółka meblowe na trzpień pozwalają na stworzenie niezwykle praktycznych mebli i wózków, które można przewozić pomiędzy pomieszczeniami. Oferujemy wytrzymałe produkty w dobrej cenie dostępne w wielu wariantach, dzięki którym w prosty sposób zamontujesz element transportowy.


Wykorzystanie kółek meblowych na trzpień

Kółka meblowe z trzpieniem gwintowanym lub gładkim mają szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim. Przy ich pomocy możesz wyprodukować meble z funkcją łatwego transportowania - szafki, stoliki i krzesła. Kółka nadają się do wykorzystania w wytwarzaniu mebli biurowych, kuchennych, sypialnianych czy przeznaczonych do salonu. Świetnie sprawdzają się również w zakładach przemysłowych, a także szkołach, uczelniach, bibliotekach i innych instytucjach publicznych, które obsługują wiele osób. Można je zastosować do udoskonalenia szafek na narzędzia, dokumenty czy sprzęt elektroniczny. Dzięki temu łatwo przewozić ciężkie lub duże przedmioty pomiędzy gabinetami, a nawet piętrami. Takie wyposażenie pozwala na to, aby nawet osoba drobnej postury mogła przesunąć dany mebel. Kółka transportowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie przydaje się wygodne manewrowanie, bez konieczności używania siły oraz ryzyka porysowania podłogi.


Kółka meblowe na trzpień - szeroka oferta

W ofercie naszego sklepu znajdziesz uniwersalne zestawy jezdne z tworzywa sztucznego i ocynkowanej stali lub gumy. Wybór dopasuj do planowanych potrzeb - jaki typ podłoża będzie pod meblem, czy konieczne jest użycie hamulca, jaki kolor i styl będzie najbardziej pasował? Zwróć uwagę na wymiary kółka oraz jego maksymalny udźwig. Oferujemy kilka rodzajów kółek posiadających hamulec lub nie. Dodatkowo, jeśli zależy Ci na użytkowaniu na delikatnych podłogach, wybierz produkt o niskim współczynniku tarcia. Możesz kupić kółka meblowe z trzpieniem gwintowanym lub gładkim. Opinie klientów potwierdzają, że montaż naszych produktów nie jest skomplikowany. Wystarczą podstawowe narzędzia, abyś mógł zamocować kółko do wybranej powierzchni za pomocą wpustki i trzpienia.


Gryc24.pl - akcesoria meblowe

Jeśli szukasz rozmaitych okuć meblowych i budowlanych, w naszym sklepie zaopatrzysz się w artykuły o przystępnej cenie. Z nami możesz składać lub naprawiać meble samodzielnie, korzystając z wysokiej jakości akcesoriów. Są to zarówno proste elementy łączące, jak i zaawansowane mechanizmy, pozwalające stworzyć bardzo funkcjonalne wyposażenie. Polecamy się jednak nie tylko majsterkowiczom, ale i profesjonalistom. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia oraz pozytywnych opinii wielu klientów. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, służymy radą.

 

Pokaż wyniki (9)
Kółka meblowe na trzpień wciskany
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: