Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Akcesoria do oświetlenia LED

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-7 z 7

Nowoczesne i dykskretne oświetlenie liniowe LED z pewnością wpisuje się w obecne trendy oświetleniowe. Można je wykorzystać do podświetlania i dekorowania wszelkiego rodzaju przedmiotów i pomieszczeń mieszkalnych. Dzięki niewielkim wymiarom, giętkości oraz wysokiej wydajności światła przy niskim zużyciu energii elektrycznej, doskonale sprawdzi się w oświetleniu mebli, witryn sklepowych, ścian, sufitów podwieszanych czy banerów reklamowych. Można je wykorzystać jako oświetlenie pod szafkami w kuchni, oświetlenie szuflad z automatycznym czujnikiem ruchu, oświetlenie schodów i szafy czy podświetlenie podłogi w łazience. Profile można też zamontować na suficie, uzyskując w ten sposób oświetlenie całego wnętrza lub jego mniejszych stref. Wszystko zależy od indywidualnego pomysłu na aranżację pomieszczenia. 

Niezbędne akcesoria do oświetlenia LED 

Aby oświetlenie LED mogło funkcjonować bez zarzutu potrzebne są akcesoria do taśm LED. Oferowane w naszym sklepie dodatki umożliwią wykonanie bezpiecznej i bezawaryjnej instalacji LED. Wszystkie akcesoria, jakie znajdują się w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i długożywotnością. 

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon