Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Ślizgi meblowe - wciskane, wbijane, samoprzylepne (ślizgacze do mebli)

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty

Wyświetl:
Produkty 1-35 z 35

Ślizgi meblowe są obecnie stosowane w produkcji większości mebli, jakie mamy w domach.  Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego rodzaju tych elementów, warto zapoznać się z ich zastosowaniem i dostępnymi rodzajami, aby używanie i przesuwanie Twoich mebli było praktyczne i nie powodowało uszkodzeń podłoża i samych mebli.

Czym są ślizgi meblowe?

Ślizgi do mebli to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu jesteś w stanie łatwiej i sprawniej przesunąć duże i ciężkie meble, w których nie ma możliwości użycia tradycyjnych nóżek. Możesz znaleźć je w większości wolnostojących mebli, takich jak stoliki, biurka, szafki kuchenne, łazienkowe, szafy, regały, komody, a także pufy, kanapy, sofy czy łóżka. W zależności od typu mebla oraz powierzchni, na której się znajdują, stosuje się ślizgi meblowe wbijane pod spód nóg mebla, ślizgi wkręcane za pomocą wkręta lub ślizgi meblowe wciskane. Bardzo popularnym typem ślizgów są nakładki typu filcowego, a do lżejszych mebli są stosowane zazwyczaj elementy samoprzylepne. 

Do czego służą ślizgi do krzeseł?

Te elementy mocowane do mebli przede wszystkim ułatwiają korzystanie z nich oraz chronią je przed uszkodzeniem. Ślizgacze meblowe:

●      pozwalają swobodnie przesuwać krzesła, stoły, szafki nocne po wykładzinie lub dywanie

●      zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem i uszkodzeniem mechanicznym (parkiety drewniane, panele, ceramika)

●      minimalizują wysiłek przy przesuwaniu mebli

Ślizgi meblowe w naszej ofercie

Oferujemy zróżnicowany asortyment różnego rodzaju ślizgów meblowych, w tym popularne ślizgacze pod krzesła, ślizgi meblowe wbijane czy ślizgi meblowe wciskane, które możesz dobrać w zależności od Twoich potrzeb. Posiadamy bogatą ofertę ślizgów meblowych samoprzylepnych, także w postaci antypoślizgowych naklejek oraz ślizgi filcowe w wielopakach. Znajdziesz u nas także ślizgi meblowe wbijane z gwoździami z różnych surowców (metal, plastik, teflon). Mają one różną grubość i wysokość trzpienia, dzięki czemu precyzyjnie dopasujesz je do konkretnego mebla. Oferujemy także wybór spośród ślizgów w postaci samodzielnych gwoździ o różnej średnicy, które są wykonane z blachy ocynkowanej, plastiku, polipropylenu czy innych tworzyw sztucznych. Możesz także wybrać spośród ślizgów meblowych teflonowych, które nie pochłaniają wilgoci, stąd będą idealnym wyborem do zabezpieczenia mebli ogrodowych, tarasowych lub donic zewnętrznych.

Szeroka oferta ślizgaczy do mebli pod kątem ich montażu pozwoli Ci wybrać rodzaj, który ułatwi i przyspieszy ich nakładanie. Dlatego mamy zarówno ślizgacze wbijane w nogę mebla (pojedyncze lub podwójne), jak i ślizgi w postaci nakładek lub ślizgi meblowe wkręcane.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych produktów, gdzie znajdziesz ślizgi meblowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Wyróżnia je wysoka odporność na zużycie. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami elementów i okuć meblowych, stąd masz gwarancję wysokiej jakości zakupionych u nas produktów. Cieszymy się także wieloma pozytywnymi opiniami naszych zadowolonych klientów.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon