Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Pręty stabilizujące do kabin prysznicowych

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-9 z 9

Planując wykonanie kabiny prysznicowej, należy przemyśleć dokładnie jej konstrukcję i montaż. Największą rolę odgrywa dobór materiałów, które powinny odznaczać się wysoką jakością oraz trwałością. Równie istotne są elementy łączeniowe do mocowania i zabezpieczenia tej części wyposażenia łazienki, mają bowiem bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania kabiny. Jednym z takich akcesoriów do mocowania są pręty stabilizujące, które pozwalają na montaż kompletnego systemu kabiny prysznicowej według indywidualnego projektu.

Łączniki i stabilizatory do kabin prysznicowych

Nasz asortyment akcesoriów do montażu kabin prysznicowych obejmuje także pręty stabilizujące, które są dostępne w różnych wykończeniach oraz elementy łączeniowe pozwalające na dowolne mocowania części konstrukcji kabiny z różnego rodzaju materiałami. Stabilizatory do kabin prysznicowych, jakie posiadamy w ofercie naszego sklepu, możesz dobrać w zależności od rodzaju mocowania końcowego: posiadamy pręty montażowe do kabin typu szkło-ściana, szkło-rura czy szkło-szkło. Ich długość można dowolnie regulować, a większość z prętów stabilizujących nie wymaga wiercenia. Dodatkowo proponujemy zróżnicowany wybór zawiasów, łączników i złączek montażowych do rur: w ofercie posiadamy mocowania uniwersalne typu sufitowego, obrotowe lub z regulacją kąta, stopery z otworem przelotowym oraz mocowania kątowe rur. Znajdziesz u nas także rury montażowe o różnej średnicy i długości do stabilizacji górnych części zabudowy wielu modeli kabin prysznicowych. Uzupełnieniem naszej oferty są także elementy polerowane pozwalające na pełną integrację łączników z litą szklaną konstrukcją kabiny.

Postaw na jakość elementów montażu

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości pręty stabilizujące do kabin prysznicowych, które są pewniejszym rozwiązaniem niż zakup tańszych i mniej solidnych odpowiedników. Produkty do kabin prysznicowych w naszym sklepie, w tym także pręty stabilizujące, to gwarancja wysokiej trwałości nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Są to elementy wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów jak stal nierdzewna czy mosiądz z chromowaną powłoką. Nasze akcesoria do montażu to sprawdzone produkty, szeroko wykorzystywane przez specjalistów, co pozwoli Ci cieszyć się pięknie wykończoną łazienką przez długi czas. Dzięki współpracy z renomowanymi markami oferujemy profesjonalne produkty, które odpowiadają za efekt końcowy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów i stabilizatorów do kabin prysznicowych.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon