Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zawiasy do szafek na buty

Sortuj wg.
Wyświetl:
Obrotnica do szafki na buty dwurzędowa
Obrotnica do szafki na buty dwurzędowa
SKU: 003.501.002
Materiał:
tworzywo sztuczne
12,10 zł
Obrotnica do szafki na buty jednorzędowa
Obrotnica do szafki na buty jednorzędowa
SKU: 003.501.001
Materiał:
tworzywo sztuczne
Obrotnica do szafki na buty trzyrzędowa
Obrotnica do szafki na buty trzyrzędowa
SKU: 003.501.003
Materiał:
tworzywo sztuczne
12,10 zł
Wyświetl:
Produkty 1-3 z 3

Zawiasy do szafek na buty są niezbędne, jeśli chcesz samodzielnie odpowiednio wykończyć meble. Są to bardzo przydatne okucia umożliwiające ruch i montaż półek wewnątrz szafki na buty. Każdy z nas wie, jak ważna jest trwałość elementów mebli, które odpowiadają za połączenie, ponieważ to one decydują o komforcie użytkowania, a także prawidłowym funkcjonowaniu tych mebli. Szafki do butów są jednymi z tych mebli, które są eksploatowane przez nas codziennie, a nawet kilka razy dziennie, ponieważ często wymieniamy buty w ciągu dnia, zwłaszcza wtedy, kiedy wychodzimy na zewnątrz domu. Te niewielkie elementy odpowiadają za finalny efekt wizualny mebla i wpływają na jakość i zadowolenie z jego użytkowania.

 

Gdzie kupić zawiasy do szafek - sklep

 

W naszym sklepie kupisz wysokiej jakości, wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, obrotnice do montażu półek w szafkach na buty. Zawiasy w naszym sklepie są zawsze estetycznie wykonane, więc prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Oferujemy wysyłkę naszego asortymentu w ciągu 48h. Realizacja zamówienia jest wykonywana tak szybko, jak to tylko jest możliwe i dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres. Zawiasy do szafek na buty dostępne są w naszym sklepie w różnych wariantach, by jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb. W asortymencie znajdziesz m.in. zawiasy przeznaczone do montażu jednej, dwóch, a nawet trzech półek wewnątrz szafki do butów.

 

Cena zawiasów do szafek na buty

 

Wysoka jakość naszych produktów zawsze idzie w parze z atrakcyjną ceną, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Ponadto zawiasy są sprzedawane wraz z kompletem elementów przeznaczonych do ich samodzielnego montażu, co dodatkowo wpływa pozytywnie na odbiór kupujących. Dzięki niskiej cenie, każdy klient jest w stanie uzyskać pożądany efekt, a także cieszyć się wygodą użytkowania szafek do butów. W końcu jest to mebel często eksploatowany, codziennie zmieniamy swoje obuwie i korzystamy z szafek dla nich przeznaczonych.

 

Opinie o naszych produktach

 

Zawiasy do szafek do butów, tak jak inne produkty w naszym sklepie, cieszą się pozytywnymi opiniami naszych klientów, ze względu na wspomnianą już atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość tych niewielkich produktów. Z troski o każdego klienta, do każdego złożonego zamówienia podchodzimy indywidualnie oraz staramy się je realizować szybko. Klienci wspominają bardzo często w swoich opiniach, że nasz sklep dostarcza wysokiej jakości produkty, przez co mogli samodzielnie naprawiać meble. Chwalą także niejednokrotnie szybkość wysyłki, rzetelność opisu na stronie, całościowość kompletu oraz łatwość montażu.

 

Jeśli chcesz, aby Twoje szafki na buty spełniały swoją funkcję jak najdłużej, postaw na zawiasy do szafek dobrej jakości, a taką gwarancję może dać tylko renomowany sklep, jak nasz, który posiada w swoim asortymencie jedynie materiały wysokiej jakości. Zapraszamy do składania zamówień, gwarantujemy zadowolenie z produktów!

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon