Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Nakrętki meblowe - wałeczkowe, pazurkowe, wieńcowe

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Nakrętka wieńcowa 1015/12 M6 mosiądz

Produkty

Nakrętka pazurkowa kłowa M6x12mm 100szt.
10,62 zł 12,14 zł
Nakrętka pazurkowa kłowa M6x9mm 100szt.
9,28 zł 10,61 zł
Wyświetl:
Produkty 1-40 z 57

Na każdy mebel zazwyczaj składa się kilka elementów, które trzeba w jakiś sposób ze sobą połączyć. Firmy meblarskie stosują różne rozwiązania, których zadaniem jest nie tylko ułatwienie całego procesu montażu, ale także zagwarantowanie bezpieczeństwa i stabilności produktu. Jednym z takich rozwiązań są nakrętki wałeczkowe, które dostępne są właśnie w tej kategorii naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Nakrętki meblowe wałeczkowe- czym są i do czego służą?

Jak sama nazwa mówi - jest to pewna odmiana nakrętki. Ma ona kształt walca, przez którego środek zazwyczaj przechodzi otwór z gwintem metrycznym. Dodatkowo najczęściej na jednym z końców wałeczka znajduje się wcięcie pozwalające na zastosowanie wkrętaka płaskiego do zainstalowania elementu w wymaganym miejscu. Ze względu na ogromne zapotrzebowanie rynku oraz różnice w budowie mebli różnych producentów, możemy spotkać kilka rodzajów nakrętek wałeczkowych np. nakrętki pazurkowe czy nakrętki wieńcowe.

Pierwsze co od razu rzuca się w oczy to materiał, z którego są one wykonane. Najpopularniejsze są nakrętki wałeczkowe ocynkowane na biało lub żółto. Oprócz tego można także spotkać warianty zrobione z tworzyw sztucznych, takich jak np. nylon. Wybierając nakrętki wałeczkowe, musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich wymiary. W naszej ofercie dostępnych jest wiele wariantów o różnych rozmiarach. Drugą kwestią, na którą musimy uważać podczas zakupów, jest rodzaj elementu. Można u nas nabyć nakrętki z pojedynczym lub podwójnym otworem, z gwintem umieszczonym centralnie lub tzw. gwintem bocznym. Podobnie jak popularne nakrętki wieńcowe czy nakrętki pazurkowe.

A w jakim celu stosuje się takie nakrętki? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta - do połączeń pod kątem 90 stopni, czyli przykładowo boczku i podstawy szafki wiszącej lub blatu biurka z jego ścianką boczną. Wbrew pozorom nakrętki wałeczkowe są dosyć często wykorzystywane, co świadczy tylko o ich uniwersalności oraz skuteczności - dzięki nim połączenia elementów mebli są dużo trwalsze i stabilniejsze.

Postaw na profesjonalizm z naszą firmą!

Nasz sklep działa nieprzerwanie już od wielu lat. Cały czas staramy się ulepszać nasze usługi i poszerzać ofertę, dzięki czemu każdy odwiedzający nas klient będzie mógł znaleźć u nas element, którego aktualnie potrzebuje. Opinie osób, które dokonały już u nas zakupów, są bardzo pozytywne. Nasi dotychczasowi klienci wspominają, że produkty prezentują bardzo wysoką jakość, będą idealnie dopasowane do mebli, a ich cena jest bardzo atrakcyjna.

Dokładamy wszelkich starań, aby także nasza obsługa była zawsze na najwyższym poziomie, a zamówienia realizowane tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. Zależy nam też na tym, aby każdy mógł pozwolić sobie na profesjonalne rozwiązania, dlatego dbamy o to, aby nasze ceny były przystępne. Jeśli więc jesteś zainteresowany, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wyborem produktu, to skontaktuj się z naszymi specjalistami - z pewnością doradzą Ci, na który produkt powinieneś się zdecydować.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon