Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zatrzaski i zwory do drzwiczek szklanych

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Zatrzask magnetyczny podwójny klejony UV
49,25 zł
Wyświetl:
Produkty 1-9 z 9

Podczas aranżacji mieszkań i domów często stawiamy na szklane rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w salonach. To tam decydujemy się na szafki i komody osłonięte szklanymi drzwiczkami. Taki zestaw prezentuje się bardzo elegancko i dodatkowo eksponuje zawartość mebla, często w postaci zastawy, kieliszków, wazonów czy innych akcesoriów. Szkło to jednak delikatne tworzywo, które podatne jest na kruszenie oraz stłuczenie. W tej kategorii naszego sklepu dostępne są zatrzaski i zwory do drzwiczek szklanych, które skutecznie chronią przed uszkodzeniem.

Zatrzaski do drzwiczek szklanych

Komody lub szafki ze szklanymi drzwiczkami to popularny element w polskich domach. Umieszczane w salonach eksponują eleganckie zastawy, cenne przedmioty, rodzinne pamiątki czy książki. Choć taki mebel wygląda niezwykle estetycznie, jest trudny w użytkowaniu ze względu na delikatność tworzywa. Szkło jest podatne na uszkodzenia, kruszenie, pęknięcia, a nawet zbicie. Należy więc pamiętać, aby taką szafkę otwierać z dużą ostrożnością, aby przypadkiem nie uszkodzić drzwiczek. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest zamontowanie zatrzasków i zaworów, które skutecznie chronią szklane tworzywo przed stłuczeniem. Szkło nie musi być więc problematyczne, jeżeli odpowiednio się o nie zadba. Prezentuje się elegancko i zdecydowanie nadaje charakteru danemu wnętrzu.

Produkty dostępne w naszym asortymencie sprawdzą się w przypadku każdego typu szafek. Różne parametry sprawiają, że będą odpowiednie do większych i mniejszych modeli. Akcesoria zostały stworzone z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub blachy stalowej, a producenci dokładają wszelkich starań, aby były one wytrzymałe. Narzędzia są odporne na uszkodzenia mechaniczne i mogą posłużyć przez wiele lat bez potrzeby wymieniania. Produkty odnaleźć można w różnych odcieniach, dzięki czemu łatwiej jest je dopasować do kolorystyki danego pomieszczenia. Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe elementy, tak aby proponować naszym klientom jak najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Zatrzaski drzwiczek szklanych sprawiają, że te będą zamykać się znacznie wolniej, a także nie odbiją się od powierzchni mebla, co mogłoby spowodować rozbicie szkła. To doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że szklane powierzchnie będą prezentowały się nienagannie przez znacznie dłuższy czas.

Zwory do drzwiczek szklanych ‒ sklep Gryc24

Ceny produktów z tej kategorii są bardzo atrakcyjne, więc zakup nie będzie problemem, a co za tym idzie, szafki zostaną zabezpieczone. Klienci podkreślają w opiniach trwałość produktów oraz ich niezawodność. Często chwalą także obsługę klienta. Staramy się, aby zamówienia były realizowane bardzo sprawnie, a czas dostawy zwykle wynosi kilka dni. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta oraz dostarczenie wysokiej jakości elementów. W razie wątpliwości dotyczących zatrzasków i zaworów do drzwiczek szklanych oraz ich montażu ‒ prosimy o kontakt.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon