Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamki do ramek aluminiowych

Sortuj wg.
Wyświetl:
Zamek do ramek aluminiowych drzwi nakładane
Zamek do ramek aluminiowych drzwi nakładane
SKU: 009.000.003
Kolor:
aluminium
Materiał:
metal
Przeznaczenie zamka:
do ramek aluminiowych
40,41 zł
Zamek do ramek aluminiowych drzwi podwójne
Zamek do ramek aluminiowych drzwi podwójne
SKU: 009.000.001
Kolor:
aluminium
Materiał:
ZnAl
Przeznaczenie zamka:
do ramek aluminiowych
44,90 zł
Zamek do ramek aluminiowych drzwi wpuszczane
Zamek do ramek aluminiowych drzwi wpuszczane
SKU: 009.000.002
Kolor:
aluminium
Materiał:
ZnAl
Przeznaczenie zamka:
do ramek aluminiowych
31,55 zł
Wyświetl:
Produkty 1-3 z 3

Potrzebujesz nowoczesnych i sprawdzonych okuć do wykonywanych mebli aluminiowych? Jeśli zależy Ci na wysokiej klasy akcesoriach, to serdecznie zapraszamy do współpracy. W niniejszej kategorii znajdują się profesjonalne zamki do drzwi aluminiowych, cechujące się różnorodnością i precyzją wykonania, a także konkurencyjnymi cenami.

 

Zamki do drzwi aluminiowych - sklep internetowy

 

W naszym sklepie znajdziesz liczne zamki do drzwi aluminiowych, które cechują się wysoką jakością wykonania. Dlaczego są akurat przeznaczone do użycia przy aluminium? Meble z tego materiału są stosunkowo cienkie, dlatego zamki muszą być odpowiednio dopasowane do ich grubości. Ponadto omawiane produkty są przeznaczone do montażu na ramkach aluminiowych. Sprawdzą się zarówno w przypadku tworzenia prostych szafek w szatniach, ale też produkcji mebli biurowych czy skrzynek na listy. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty sprawdzone, dostarczane przez producentów cieszących się renomą oraz zdobywających pochlebne opinie klientów. W niniejszej kategorii znajdują się zamki meblowe do drzwi nakładanych, drzwi podwójnych oraz drzwi wpuszczanych. W komplecie każdego modelu znajdują się dwa klucze, dzięki czemu drzwiczki będzie można otworzyć nawet w razie zagubienia lub zniszczenia jednego klucza.

 

Zamki meblowe - dlaczego my?

 

W naszej ofercie znajdują się tylko wysokiej klasy zamki meblowe, które sprawdzą się zarówno w przypadku nieskomplikowanych projektów, ale też profesjonalnych zastosowań. Współpracujemy z wieloma klientami, jednak każdego traktujemy indywidualnie. Oferujemy nie tylko szeroką gamę produktów, ale też doradztwo zapewniane przez doświadczonych fachowców, dlatego jeśli nie wiesz, jakie akcesoria wybrać, to chętnie w tym pomożemy. Ponadto kupując u nas czekają na Ciebie konkurencyjne ceny. Wszystkie zamówienia staramy się realizować możliwie jak najszybciej, najczęściej w przeciągu jednego dnia roboczego.

 

Zamki meblowe - dlaczego warto?

 

Zamki meblowe to bardzo popularne akcesoria, które sprawdzają się szczególnie dobrze w przypadku mebli przeznaczonych do przechowywania bardziej cennego mienia, a także dokumentów i poufnych informacji. Zawsze warto je zabezpieczać, ponieważ zamek jest kolejnym elementem, który chroni przed dostępem osób trzecich do danych przedmiotów. Zamki meblowe sprawdzą się więc doskonale w meblach biurowych. Wykorzystuje się je także do produkcji skrzynek depozytowych, które są przechowywane w bankach. Tego rodzaju produkty są także powszechne w tworzeniu szafek na odzież czy narzędzia, a także szafek szkolnych. Dzięki prostym mechanizmom osoby niepowołane nie będą mogły mieć dostępu do rzeczy właściciela, co sprzyja poszanowaniu prywatności, zwłaszcza w miejscach publicznych (np. siłowniach). Zamki meblowe mimo swojej prostoty nie są takie łatwe do sforsowania, ponieważ są dosyć skomplikowane konstrukcyjnie.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon