Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Uchwyty na monitor do biurka

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-5 z 5

Uchwyty do monitorów na biurka są nowoczesnymi akcesoriami, które dzięki innowacyjnej ergonomicznej konstrukcji pozwalają zachować estetykę oraz porządek na biurku.

Znakomicie sprawdzają się w biurach, domach, przeróżnych budynkach przestrzeni publicznej oraz w instalacjach przemysłowych wyposażonych w aparaturę kontrolno – pomiarową.

Charakteryzują się dużą trwałością. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Posiadają solidną i trwałą konstrukcję gwarantującą bezpieczeństwo umieszczonego na nich sprzętu komputerowego.

Dzięki nowoczesnej budowie, wysięgniki pod monitory oraz uchwyty na komputer pozwalają wygospodarować więcej wolnej przestrzeni na biurku, jak i również pod nim. Dodatkowo, co najważniejsze, zapewniają wygodną i komfortową pozycję podczas pracy.

 

Uchwyty na monitor do biurka

W naszej ofercie znajdują się:

✅ klasyczne uchwyty na monitor do biurka przeznaczone do monitorów o przekątnej od 13 cali do 32 cali oraz wadze od 1 kg do 8 kg

✅ nowoczesne wysięgniki wyposażone w jedno bądź dwa ramiona z gazowym siłownikiem przeznaczone do monitorów o przekątnej od 13” do 32” oraz wadze od 1kg do 9kg

✅ półki pod laptop montowane do ramion monitorów przeznaczone dla laptopów o wymiarach od 10” do 15,6”.

 

Ramię do monitora

 

W sprzedażny oferujemy :

✅ uchwyt komputera podbiurkowy przeznaczony do zamocowania do spodu biurka bądź do ściany

✅ uchwyt komputera boczny pozwalający na zamocowanie komputera do bocznego blatu biurka bądź do ściany

✅ uchwyt komputera - mobilna podstawka na kółkach pozwalająca na sprawne przemieszczanie komputera bez konieczności podnoszenia go.

Nasze ramiona do monitorów są gwarancją wysokiej jakości i konkurencyjnych cen!

Uchwyty do monitorów na biurka

 

Uchwyty do monitorów na biurko są bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdej osoby, która pracuje przy komputerze. Sprawdzają się więc w biurach, jak i domach. Warto mieć świadomość, że ustawienie monitorów wpływa na komfort pracy i powinno być właściwe, o czym przypominają nawet przepisy BHP. Są szczególnie wskazane w przypadku osób, które często zmieniają swoją pozycję. Za sprawą takich uchwytów można w kilka sekund przystosować ułożenie monitorów np. do stania, siedzenia, ewentualnie odwrócić je w stronę swojego rozmówcy.

Znajdujące się w naszej ofercie uchwyty do monitorów komputerowych na biurka są przede wszystkim sprawdzone, dlatego możesz mieć pewność, że zapewnią odpowiednie podtrzymanie i skutecznie spełnią swoje zadanie. Konstrukcje bazują na stosowanych przez lata rozwiązaniach, dlatego nie ma praktycznie możliwości, żeby sprzęt się uszkodził.

Wygodne uchwyty na monitor do biurka

 

Dlaczego warto wybrać tego rodzaju uchwyt do monitora na biurko? Biurkowy model zawsze jest dobrym rozwiązaniem i cieszy się swoją popularnością głównie ze względu na prostotę montażu oraz obsługi. Mianowicie, żeby skorzystać z produktu, wystarczy go przykręcić do blatu lub otworu (uchwyty posiadają dokręcany mechanizm zakleszczający o płaską powierzchnię). Z tego powodu można je także w prosty sposób zdemontować lub przesunąć wedle preferencji.

Jak wspomniane było wcześniej, skorzystanie z uchwytu do monitora na biurko jest także sposobem na poprawę ergonomii stanowiska pracy, ponieważ na biurku będzie o wiele więcej miejsca, zwłaszcza że większość ekranów ma spore podstawy. Dzięki temu przestrzeń będzie się prezentowała schludnie.

 

Zróżnicowana oferta - uchwyt do monitora do biurka

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju monitory czy preferencje sprawiają, że nie da się konkretnego modelu określić mianem najlepszego. Z tego powodu postanowiliśmy zadbać o różnorodność naszej oferty, dlatego na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Dysponujemy uchwytami nieskomplikowanymi, przeznaczonymi do jednego monitora, ale też wersjami przystosowanymi do dwóch ekranów i z systemem zarządzania okablowaniem - dzięki niemu można wygodnie poprowadzić kable przez konstrukcję uchwytu. Różnorodność dotyczy także samego wzornictwa, dlatego dane stanowisko będzie nie tylko bardziej ergonomiczne, ale też ładniejsze!

Pamiętaj, żeby przed zakupem danego uchwytu dowiedzieć się, czy monitor może zostać do niego przymocowany. Warto mieć świadomość, że nie wszystkie modele mają otwory na śruby konieczne do montażu. Wystarczy spojrzeć na tył monitora celem sprawdzenia, czy w centralnej części znajdują się otwory na planie kwadratu. Ich rozstaw jest zgodny ze standardem stosowanym w produkcji każdego uchwytu na rynku.

Jeśli interesuje Cię dobry uchwyt do monitora na biurko, to jesteś w dobrym miejscu! Przypominamy, że w naszej ofercie znajdziesz wiele więcej sprzętu i akcesoriów biurowych, dlatego zachęcamy do sprawdzenia reszty asortymentu.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon