Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 40

Akcesoria meblowe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-20 z 2156

Akcesoria meblowe, choć wydają się niepozorne, mogą zupełnie odmienić wygląd i funkcjonowanie wielu mebli. Nie tylko usprawniają codzienne użytkowanie, ale są też uniwersalne i sprawdzą się w różnych warunkach. W ofercie sklepu znajdziesz wiele akcesoriów, dzięki którym Twoje wnętrza nabiorą świeżego wyglądu, a korzystanie z nich znów stanie się przyjemnością. Zobacz jakie rodzaje przedmiotów tu znajdziesz i wybierz coś dla siebie! 

Rodzaje akcesoriów do mebli

 

Pod nazwą akcesoriów do mebli kryje się wiele przedmiotów. Są to rzeczy i użytkowe, i spełniające funkcje estetyczne. Do tej kategorii zalicza się: 

  • zawiasy - najbardziej znane i rozbudowane akcesorium meblowe. Żaden dom nie może funkcjonować bez dobrych zawiasów, a ich rodzajów jest naprawdę dużo. Różnią się ze względu na rodzaj montowania, kąt rozwarcia i rodzaj mocowania. Dzielą się na nakładane, składane, narożne, bliźniacze, bezuskokowe, puszkowe, kątowe i inne. Odpowiednio dobrane zawiasy zapewniają pełen komfort korzystania z różnych szafek i tym podobnych; 
  • prowadnice - używane do szafek i szuflad, dzielą się ze względu na maksymalny udźwig; 
  • podnośniki - stosowane głównie w meblach tapicerowanych, zwiększają ich komfort i funkcjonalność;
  • gałki - robione z metalu, drewna lub tworzyw sztucznych. Oprócz ich standardowego przeznaczenia (otwierania mebli), są także świetną ozdobą i mogą subtelnie odmienić wygląd całego pomieszczenia;
  • kółka i nóżki meblowe - podstawa wielu mebli, nóżki nadają im stabilność, a kółka pozwalają na ich swobodniejsze przesuwanie i ustawianie. Kółka mogą być czołowe, proste, sztywne lub łożyskowo-skrętne. 

Każde z tych akcesoriów jest niezbędne do dobrego i komfortowego życia w domu. W sklepie internetowym znajdziesz ich pełną ofertę, a wszystkie są najwyższej jakości, dlatego możesz mieć pewność, że będą Ci służyć przez długie lata. Dzięki temu, że wszystko zakupisz w jednym miejscu, oszczędzisz sobie czasu i nerwów, a Twój dom stanie się odświeżony i funkcjonalny.

Akcesoria meblowe to niezbędny element każdego remontu czy urządzania domu. Ich wybór wcale nie jest łatwy, co więcej, może przysporzyć Ci sporo kłopotów. Wiele zależy od tego, do czego i gdzie chcesz takie akcesoria montować. To one mają służyć Tobie, dlatego dobierając zawiasy, zastanów się, jaki sposób otwierania jest dla Ciebie najwygodniejszy. Jeśli planujesz meble bezuchwytowe, to konieczne będą modele typu "push to open", a jeśli chciałbyś, aby szafki zamykały się delikatnie, to idealnym wyborem będą zawiasy cichego domyku.

Wszystkie sprzęty możesz dostosować do swoich preferencji i nie inaczej jest w przypadku prowadnic. Przed ich zakupem koniecznie musisz znać ich wytrzymałość, a do tego udźwig szuflad, aby wiedzieć, ile i co możesz w takich szafkach przechowywać. Co do gałek i uchwytów, opinie są różne - jedni wolą wybierać modele stonowane, zwyczajne, a inni sięgają po wersje bardziej ozdobne. Nie ma tu lepszego i gorszego wyboru, najważniejsze jest to, żeby dobrze Ci się z nich korzystało. Dzięki bogatej ofercie sklepu bez problemu dopasujesz je do każdego rodzaju mebli.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon