Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Śruby, konfirmaty meblowe, trzpienie gwintowane

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty

Śruba 6,3x60 ø15 ŻC
Śruba 6,3x60 ø15 ŻC
SKU: 12.01.380-1
61,35 zł
Śruba 6,3x70 ø15 ŻC
Śruba 6,3x70 ø15 ŻC
SKU: 12.01.390-1
73,50 zł
Wyświetl:
Produkty 1-40 z 60

Elementy każdego bardziej złożonego mebla muszą zostać w jakiś sposób połączone. W tym celu wielu producentów stosuje różne rozwiązania, które są dopasowane do konstrukcji całego produktu i zapewniają mu trwałość i stabilność. Najpopularniejszą metodą łączenia są znane bardzo dobrze śruby oraz konfirmaty, które można znaleźć w tej kategorii naszego sklepu internetowego.

Śruby do mebli - czym się charakteryzują?

Śruby meblowe są podstawowym elementem łącznikowym w wielu miejscach, nie tylko przy meblach. Różnego rodzaju śrubki możemy spotkać niemal na każdym kroku. To sprawdzony i bardzo dobry sposób na skuteczne połączenie ze sobą dwóch elementów.

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów śrub do mebli, konfirmaty meblowe czy trzpienie gwintowane o różnych długościach i zastosowaniach. Występują one pod postaciami ocynkowanymi, niklowanymi i oksydowanymi. Dzięki nim bez problemu połączysz ze sobą większość elementów składanego przez siebie mebla. Część z oferowanych przez nas śrub posiada także specjalne zaostrzenie, dzięki czemu można łączyć ze sobą części bez uprzedniego wykonywania otworów pod śruby.

Konfirmaty meblowe do drewna

Konfirmaty do mebli także znajdują się w naszym asortymencie. Są one częścią grupy akcesoriów meblowych, które najczęściej wykorzystuje się przy samodzielnym montażu biurek, szafek, półek etc. Doskonale sprawdzą się podczas różnego rodzaju napraw oraz tworzenia swoich własnych elementów wyposażenia domu.

Konfirmaty meblowe, podobnie jak śruby czy trzpienie gwintowane, występują w różnych rodzajach i rozmiarach. Zazwyczaj posiadają specjalne wiertło i frezy, które umożliwiają wkręcanie ich bez wcześniejszego nawiercania otworu pod nie. Ułatwia i przyspiesza to pracę, jednocześnie sprawiając, że konstrukcja mebla jest mniej osłabiona i dużo stabilniejsza.

Śruby meblowe i konfirmaty do mebli różnią się między sobą zarówno budową, jak i sposobem użycia. Ich zastosowanie jest jednak podobne - mają porządnie łączyć ze sobą dwa elementy. To, którego z tych akcesoriów meblowych potrzebujesz, zależy od projektu mebla, który składasz i zazwyczaj jest to opisane w instrukcji.

Wybierz profesjonalne rozwiązania w Gryc24

W naszym sklepie zajmujemy się profesjonalną dystrybucją wysokiej jakości materiałów i akcesoriów meblowych i nie tylko. Działamy na rynku już od wielu lat, cały czas poszerzając swoją ofertę, dzięki czemu każdy, kto potrzebuje specjalnych części do złożenia swoich mebli z łatwością je u nas znajdzie. Nasze doświadczenie i ogromna wiedza pozwala dopasować asortyment do indywidualnych potrzeb klientów. Dokładamy też wszelkich starań, aby każdy zainteresowany mógł nabyć wysokiej klasy elementy montażowe, dlatego dbamy, aby nasze ceny były jak najbardziej przystępne.

Nasi dotychczasowi klienci wystawiają nam bardzo pozytywne opinie, zaznaczając w nich, że nasze produkty są naprawdę wysokiej jakości, obsługa jest profesjonalna, a realizacja zamówienia błyskawiczna. Jeśli więc potrzebujesz sprawdzonego dostawcy śrub i konfirmatów do mebli, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas wyrobami.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon