Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 40

Mediaporty

Zobacz też akcesoria do Mediaporty

Sortuj wg.
Wyświetl:
Końcówka GST 18/3 męska
Końcówka GST 18/3 męska
SKU: 012.003.211-1
26,13 zł
Port POSE TUF USB A+A Czerwony
Port POSE TUF USB A+A Czerwony
SKU: 012.003.108-1
2484,83 zł
Wyświetl:
Produkty 1-20 z 130

Zarówno pracodawcom, jak i pracownikom zależy na tym, aby praca w biurze była maksymalnie efektywna i przyjemna. Z tego względu często wybierane są rozmaite rozwiązania, których zadaniem jest właśnie ułatwienie funkcjonowania w przestrzeni biurowej. Jednymi z takich urządzeń są mediaporty, które możesz znaleźć w tej kategorii naszego sklepu.

Mediaporty biurowe – co to takiego?

 

Mediaporty to ciekawe akcesoria, których zadaniem jest ułatwienie podłączenia urządzeń do zasilania lub sieci czy przy pomocy interfejsu USB. Dzięki nim zyskujemy bezpośredni i szybki dostęp do gniazdka 230V, a także wybranych przez nas portów. Innymi słowy, jest to specjalny HUB, który pozwala na przyłączenie wielu elementów do jednego komputera lub gniazda zasilania.

 

Najczęściej spotykane są mediaporty do biurek lub stołów. Zazwyczaj maja one formę okręgu, którego centralnym punktem jest właśnie gniazdko elektryczne. Oprócz tego występują także mediaporty w kształcie prostokąta i kwadratu (także montowane w blacie), oraz wolnostojące, które można postawić w dowolnym miejscu. Dzięki wykorzystaniu tego typu akcesoriów w biurze już nigdy więcej nie trzeba będzie nurkować za biurkiem, aby znaleźć wolny kontakt do podłączenia laptopa czy telefonu.

 

Oferujemy także mediaporty do stołów konferencyjnych. Zazwyczaj montuje się ich tyle, na ile miejsc jest przewidziana sala, w której odbywają się spotkania. Dzięki nim nie będzie potrzeby zatrzymywania przebiegu konferencji, aby podłączyć komputer czy internet. Oprócz samych mediaportów do biurek i stołów, w naszej ofercie znajdują się również akcesoria przydatne przy ich montażu i ewentualnej instalacji dodatkowych elementów.

 

Wybór mediaportów jest naprawdę spory, dlatego przed zakupem warto określić swoje wymagania względem urządzenia, dzięki czemu wybierzemy to najlepiej dopasowane do naszych potrzeb.

 

Dlaczego warto wybrać nasze mediaporty?

 

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku już od wielu lat. Cały czas zdobywamy cenne doświadczenie, które pozwala nam dostosować nasz asortyment do tego, czego oczekują od nas klienci. W naszym sklepie można nabyć mediaporty oraz elementy do montażu mebli i nie tylko. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać klientów na wysokim poziomie, a także realizować zamówienia sprawnie i najszybciej, jak to tylko możliwe. Stale uzupełniamy asortyment o nowości, które pojawiają się na rynku.

 

Dotychczasowi klienci polecają nasz sklep i często chwalą nas w swoich opiniach. Wspominają w nich, że oferowane przez nas akcesoria i rozmaite elementy montażowe są naprawdę wysokiej klasy, a ich cena jest bardzo przystępna, dzięki czemu niemal każdy może sobie pozwolić na profesjonalne rozwiązania, jakie oferujemy.

 

Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości mediaporty lub inne elementy do montażu mebli, to doskonale trafiłeś. Jeśli natomiast nie masz pewności co do tego, który produkt będzie odpowiadał Twoim wymaganiom, to nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon