Do mebli biurowych przepusty przelotki klapki

Przepusty, przeloty, klapki do mebli biurowych to akcesoria, które pozwalają na swobodne przepuszczanie kabli i zamaskowanie tych miejsc w najmniej rzucający się w oczy sposób. Większość mebli przeznaczonych do pracy biurowej ma gotowe wcięcia, przez które prowadzone są przewody komputerowe, telefoniczne czy sieciowe. Zamontowanie przepustów w blacie biurka pozwala na zachowanie porządku w miejscu pracy. Ukrywanie okablowania ma wysokie znaczenie nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Łatwo o uszkodzenie sprzętu, wyrwanie wtyczki, czy awarię gniazda elektrycznego, jeśli przewody narażone są na ciągłe ciągnięcie, zahaczenia i przesuwanie.

W ofercie naszego sklepu znajdują się akcesoria wykonane z różnego rodzaju tworzyw, o różnorakiej kolorystyce. Do biurek sosnowych najlepiej pasują przepusty kablowe wykonane z jasnego plastiku, o brązowo-beżowej kolorystyce. Zgodnie z inwencją klienta zachęcamy także do eksperymentowania z kolorystyką i tworzenia ciekawych akcentów kolorystycznych we wnętrzu dzięki srebrnym czy złotym klapkom do mebli biurowych

W asortymencie można znaleźć przepusty do mebli biurowych o wielu średnicach i rozmiarach. Dzięki temu najpewniej znajdą Państwo produkt idealnie pasujący do mebla. Producenci najczęściej przygotowują otwory na kable o średnicy 60 mm oraz 80 mm, co ułatwia poszukiwania. Wychodząc naprzeciw nowinkom i trendom, dostępne są u nas też przepusty o innych kształtach, tj.  kwadratowe, prostokątne i owalne. Jeśli wycięcie w meblu jest okrągłe, a zależy Państwu na tym, aby na blacie widoczny był element kwadratowy, sprzedajemy też przepusty z okrągłym wlotem, a np. kwadratową zaślepką. 

Przepusty kablowe podłogowe posłużą szczególnie firmom, które działają w kilku pomieszczeniach lub oddzielają przestrzeń pracownikom za pomocą ścianek działowych. Odpowiednio dobrane idealnie wtopią się w posadzkę, niezauważalnie łącząc ze sobą kilka stanowisk w pracy. Ich funkcjonalność doceniana jest przez klientów w każdej branży. Pomagają usprawnić przepływ przewodów również w gospodarstwach domowych, gdzie stosowane są rozwiązania prowadzenia kabli w podłodze.

Płytki przepustu do mebli to rozwiązanie na większą ilość przewodów przepuszczanych przez jeden otwór w biurku. Nowoczesny design i ciekawe wykończenia produktów dostępnych w naszym sklepie dają możliwość dekorowania mebli, jednocześnie dodając im funkcjonalności. Płytki wyposażone w klapki i szczotki przytrzymujące kable to prawdziwy hit. Przewody nie poruszają się, opierając o włosy szczotki, dając dodatkowe poczucie stabilności. Biurka stojące przy ścianie warto wyposażyć w aluminiowe przepusty kablowe, montowane na skraju blatu. Nie zajmują powierzchni pracy, nadal spełniając swoje funkcje. To samo rozwiązanie dedykowane jest dla biurek stojących obok siebie w rzędzie.

Szeroki asortyment daje swobodę w wyborze i projektowaniu przestrzeni do pracy, czy pomieszczeń domowych. Nasze produkty cieszą się dobrymi opiniami i uznaniem wśród klientów. Życzymy udanych zakupów. 

 

Pokaż wyniki (24)
Do mebli biurowych przepusty przelotki klapki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: