Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Przepust kablowy X Wing Hakner 300x130x26mm aluminium
Przepust kablowy X Wing Hakner 300x130x26mm aluminium Przepust kablowy X Wing Hakner 300x130x26mm aluminium Przepust kablowy X Wing Hakner 300x130x26mm aluminium Przepust kablowy X Wing Hakner 300x130x26mm aluminium Przepust kablowy X Wing Hakner 300x130x26mm aluminium

Przepust kablowy X Wing Hakner 300x130x26mm aluminium

Cena detaliczna: 143,45 zł
Porównaj
SKU:
012.003.070-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
2 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Przepust kablowy X Wing marki Hakner to proste rozwiązanie dla osób borykających się z nagromadzeniem kabli. Prowadzenie jest wykonane z wysokiej jakości aluminium anodowanego, a jednocześnie posiada uniwersalną stylistykę. Dzięki powyższym cechom nadasz przestrzeni profesjonalizmu. Sama funkcjonalność dotycząca maskowania kabli pozwala na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w domu lub biurze.

Specyfikacja przepustu:

 • Materiał - aluminium
 • Wykończenie – aluminium anodowane
 • Wymiary kołnierza - 300x130mm
 • Wymiary wpustu - 280x110mm
 • Wysokość całkowita - 26mm
 • Wysokość wpustu - 23mm

Użyteczny w domu i biurze

Najważniejsza wartość przepustu znajduje się w możliwości maskowania okablowania. Jest to kluczowa cecha, zarówno dla użytkowników domowych, jak i biur wyposażających stanowiska pracy.

Przepust kablowy w domu

Domownicy docenią dodatkowe korzyści związane powiększeniem przestrzeni – zwłaszcza gdy mowa o biurkach wykorzystywanych jednocześnie do nauki oraz rozrywki.To nie tylko gadżet dodający schludności. Przelotka idealnie sprawdzi się u osób wymagających wolnej przestrzeni do szybkiego przekształcenia stanowiska – z centrum rozrywki do miejsca nauki i odwrotnie.  

Przepust kablowy w biurze

Biura korzystające z przepustów docenią przede wszystkim wynikającą z nich mobilność. Pracownicy działający zespołowo zmieniają miejsca spotkań nawet kilka razy w ciągu dnia. Stanowiska wyposażone w przepusty umożliwiają błyskawiczne odłączenie przewodów – bez konieczności kilkuminutowego przeszukiwania wiązek w poszukiwaniu konkretnego połączenia z komputerem czy innym urządzeniem.

Schludne i bezpieczne biuro

Przepust kablowy dodaje przestrzeni profesjonalizmu – głównie dzięki porządkowi w okablowaniu, jaki wynika ze stosowania tego modelu. Nie jest to jednak główny powód, dla którego Klienci Biznesowi decydują się na przepust. Otóż równie ważnym czynnikiem okazuje się kwestia bezpieczeństwa: mniej kabli to zdecydowanie mniejsze ryzyko wypadku spowodowanego przerwaniem wiązki lub potknięcia się o kabel. 

Banalny montaż i długa żywotność

Nieskomplikowana budowa przepustu pozwala na błyskawiczny montaż. Ta cecha sprawdzi się przede wszystkim w firmach, które nie mogą pozwolić sobie na długie przejmowanie stanowisk pracowników celem dokonania instalacji. Model X Wing charakteryzuje się również wyjątkową trwałością. Wysokiej jakości aluminium anodowane nadaje przepustowi niezwykle estetyczny wygląd, a jednocześnie wykazuje odporność na przypadkowe uszkodzenia, jakie najczęściej pojawiają się w domach i biurach.

Przelotka kablowa stosowana jest najczęściej do kabli znajdujących się w:

 • komputerach stacjonarnych i laptopach,
 • monitorach,
 • drukarkach,
 • konsolach,
 • telefonach stacjonarnych,
 • jednostkach RJ45.
Dane techniczne

Materiał:

aluminium

Wymiar kołnierza:

300x130 mm

Wymiar części wpuszczanej:

280x110 mm

Wykończenie:

aluminium anodowane

Kształt przepustu:

prostokątny
Opinie o produkcie
Marcin 2022-02-27

Dobra jakość, szybka wysyłka.

Mariusz 2022-01-24

Produkt zgodny z opisem, estetycznie i solidnie wykonany.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon