Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zatrzaski meblowe do szafek i drzwiczek (magnetyczne, push to open)

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Produkty

Wyświetl:
Produkty 1-18 z 18

Zatrzaski meblowe pozwalają na sprawne użytkowanie szafek i innych mebli. Ich zastosowanie zabezpiecza przed wysuwaniem się drzwiczek na zbyt dużą odległość, a także zapewnia właściwe zamykanie frontów meblowych różnego rodzaju. Skrzydła szafek wyposażone w zatrzaski meblowe są bezpieczniejsze w użyciu, a także pozwalają na sprawne wykonywanie codziennych obowiązków. Warto zatem wiedzieć, jakie są ich rodzaje, aby móc wybrać zatrzaski magnetyczne jak najbardziej dopasowane do funkcji i rozmiarów Twoich mebli.

Rodzaje zatrzasków meblowych

Wśród podstawowych rodzajów zatrzasków przeznaczonych do wyposażenia mebli możemy wyróżnić poniższe modele:

●      zatrzaski do szafek to elementy, który zapewniają komfortowe zamykanie drzwiczek meblowych. Mogą być montowane przy składaniu nowych mebli, a także jako uzupełnienie szafek, których drzwiczki się źle domykają.

●      zatrzaski meblowe magnetyczne: ten nowoczesny typ zatrzasków posiada magnesy, które odpowiadają za prawidłowe domykanie się szafek. Są one szczególnie przydatne do szafek kuchennych, gdzie wymagana jest szczelność mebli w celu ochrony produktów spożywczych

●      zatrzaski do drzwiczek rolkowe: są przydatne w meblach, gdzie chcemy zapobiec samoczynnemu otwieraniu się frontów.

●      zatrzasku push-to-open: to rozwiązanie dedykowane dla osób, które szukają innowacyjnych rozwiązań przy używaniu drzwiczek mebli. Zatrzaski push and open działają na zasadzie przyciśnięcia drzwiczek szafek. Jest to praktyczny mechanizm, który umożliwia otwieranie mebli także w momencie, kiedy obie ręce są zajęte. Dodatkowo wpływają one na estetykę wnętrza, ponieważ szafki z zatrzaskami tego typu nie muszą mieć zewnętrznych uchwytów.

Wysokiej jakości zatrzaski do szafek i drzwiczek

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zróżnicowany asortyment okuć i akcesoriów do mebli, w tym duży wybór zatrzasków meblowych różnego rodzaju. Przygotowaliśmy wybór spośród mosiężnych zatrzasków meblowych mechanicznych, kulowych, zatrzasków mechaniczno-magnetycznych, magnetycznych kwadratowych i okrągłych oraz zatrzasków z podwójną rolką. Oferujemy zatrzaski o różnych wymiarach oraz sile trzymania, które mogą być wpuszczane lub wkręcane do mebli. Pozwalają one na łatwą regulację zakresu kąta otwierania każdych drzwiczek.

Każdy z naszych zatrzasków do szafek cechuje wykonanie z wysokiej jakości materiałów odpornych na zużycie i uszkodzenia mechaniczne, prosty montaż oraz estetyczny wygląd. Możesz dobrać je także pod kątem koloru frontów lub skrzydeł mebli, co zwiększy wizualną atrakcyjność Twojego wyposażenia. Dzięki naszym zatrzaskom zapewnisz swoim meblom wysoką funkcjonalność. Są one przeznaczone zarówno dla pasjonatów majsterkowania, jak i codziennego użytkowania mebli w firmie lub domu. Liczne pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów są najlepszą gwarancją niezawodności naszych zatrzasków meblowych. Serdecznie zapraszamy do zakupów naszych zatrzasków push to open, które wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale także atrakcyjna cena.

 

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon