Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zawiasy równoległe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Zawias meblowy 270° do frontów nakładanych ø35x12mm
Zawias meblowy 270° do frontów nakładanych ø35x12mm
SKU: 15.04.082-1
Typ zawiasu:
Drzwi nakładane
Materiał:
metal
21,88 zł
Zawias meblowy SEPA 180° 52x18mm
Zawias meblowy SEPA 180° 52x18mm
SKU: 15.04.076-0
Materiał:
ZnAl
stal nierdzewna 316
Wykończenie:
stal szczotkowana
20,83 zł
Zawias mosiężny 38x64mm taca lokaja Butler's Tray
Zawias mosiężny 38x64mm taca lokaja Butler's Tray
SKU: 15.11.160-0
Materiał:
mosiądz
Wykończenie:
mosiądz
18,72 zł
Wyświetl:
Produkty 1-3 z 3

Dobre zawiasy meblowe to konieczny element dla komfortowego korzystania z drzwi wszelkiego rodzaju szafek i innych mebli. Odpowiednio dobrane zawiasy, zgodne z charakterystyką danego mebla, umożliwiają ciche, płynne otwieranie i zamykanie.

Zawiasy meblowe równoległe | GRYC

Dobre zawiasy to podstawa, jeśli chcemy wykorzystać potencjał naszych mebli. Z tego powodu warto zdecydować się na produkty renomowanych producentów, którzy nie oferują byle czego.

 

Sklep GRYC posiada w swoim asortymencie wyłącznie właśnie takie produkty – z szacunku dla Twojego czasu i pieniędzy. Nasza oferta to zawiasy równoległe wykonane z atestowanych materiałów najwyższej jakości, wśród których znajdziesz te odpowiednie dla siebie. Pozwolą Ci zrealizować i udoskonalić każdy Twój projekt meblarski!

Jak wybrać zawiasy równoległe?

Przede wszystkim musisz sobie zadać kilka pytań. Zawiasy z naszego asortymentu oferują różnorodne rozwiązania, dlatego warto, abyś dobrał produkt do swoich potrzeb. Dasz mu wtedy szansę, aby mógł spełnić swoją funkcję jak najlepiej.

 

Przy wyborze kieruj się kilkoma zasadami. Po pierwsze określ grubość drzwi oraz rodzaj materiału, z którego są one wykonane. Inne zawiasy nadadzą się najlepiej do drzwi drewnianych, a inne do drzwi ze szkła.

 

Weź pod uwagę także położenie drzwi. Na podstawie tego wyróżniamy kilka rodzajów zawiasów – do drzwi nakładanych, do drzwi na pół boku, wpuszczanych, składanych, narożnych, a także równoległych. Jak widzisz, jest to nie bez znaczenia. Przed dokonaniem wyboru sprawdź dokładnie przeznaczenie zawiasu.

Zawiasy równoległe? O czym jeszcze pamiętać przy wyborze?

Nie zapomnij również o sprawdzeniu kąta otwarcia zawiasów! Szeroki kąt otwarcia będzie nieoceniony w przypadku szuflad czy szafek narożnych, a także mebli dla małych dzieci. Umożliwią one płynne i komfortowe wysuwanie szuflad, nawet jeśli nie zamontujesz listew dystansowych. Bardzo małe szczeliny między elementami ruchomymi zapewnią bezpieczeństwo dzieciom.

 

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki zawias będzie odpowiedni, skontaktuj się z nami. Możesz liczyć na fachowe doradztwo, dzwoniąc na naszą infolinię lub pisząc do nas maila. Obiecujemy, że nie będziemy kazali Ci czekać!

Gryc24.pl – co wyróżnia nasz sklep? Zawiasy równoległe i nie tylko

Działamy na rynku już od 1998, co czyni nas profesjonalistami z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. To kawał czasu! Opinie nie kłamią – zdobyliśmy przez ten czas naprawdę fachową wiedzę, pozwalającą nam zaoferować Ci najlepsze jakościowo produkty, które wyróżnia świetna cena.

 

Z chęcią doradzimy Ci nawet w przypadku najbardziej nietypowych projektów. Wierzymy, że nasz sklep dostarczy Ci wszystkich niezbędnych narzędzi i komponentów. Także w hurtowych ilościach – o wszystkim pomyśleliśmy.

 

Znamy się na rzeczy i nie straszny nam żaden rodzaj zawiasów. Moglibyśmy je wyrecytować obudzeni w środku nocy! Wiemy, jakie sprawdzą się najlepiej w przypadku Twojego projektu. Czekają na Ciebie w naszym asortymencie – sprawdź, a nie zawiedziesz się!

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon