Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Okucia budowlane do drzwi i okien

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty

Zawias splatany do drzwi 102x76x3mm stal nierdzewna 304
Zawias splatany do drzwi 102x76x3mm stal nierdzewna 304
SKU: 15.20.116-2
Materiał:
stal nierdzewna 304
34,63 zł
Zawias splatany do drzwi 98x70x2mm stal nierdzewna 304
Zawias splatany do drzwi 98x70x2mm stal nierdzewna 304
SKU: 22.23.170-0
Materiał:
stal nierdzewna 304
Kolor:
stal szczotkowana
Rodzaj drzwi:
uniwersalny
15,23 zł
Wyświetl:
Produkty 1-40 z 43

Okucia budowlane są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu, a ich jakość determinuje wygląd i trwałość elementów umeblowania. Ponadto pozwalają na stworzenie solidnych i eleganckich konstrukcji, dlatego wybór tych pozornie mało istotnych elementów powinien być przemyślany i świadomy. O ich istotnej roli nie każdy jednak wie, a podczas planowania remontu warto jest zapoznać się z aktualnymi ofertami sklepów i opiniami konsumentów na temat polecanych produktów. W trakcie remontu często ludzie skupiają się na większych elementach wyposażenia, które przecież jednak potrzebują specjalnych okuć.

Do czego służą okucia budowlane?

Produkty te, zazwyczaj wykonane ze stali, są niezbędne podczas montażu drzwi, okien i innych elementów wyposażenia. Od ich jakości wiele zależy, dlatego warto jest postawić na sprawdzonego sprzedawcę i wybrać okucia budowlane dobrej jakości. Po ich zamontowaniu właściwie są w użyciu przez cały czas - przede wszystkim podczas otwierania drzwi i okien. Aby posłużyły na długi czas warto jest zadbać o ich odpowiednią konserwację - najlepiej przy pomocy specjalnego płynu lub oleju. Te drobne elementy nie tylko łączą i otwierają drzwi czy okna, ale też bronią domowników przed ewentualnym włamaniem. Okucia zapewniają również szczelność i chronią przed wtargnięciem mroźnego, zimowego powietrza do pomieszczenia.

Jakie okucia budowlane wybrać?

Okucia budowlane są konieczne do wykonania prac wykończeniowych, więc podczas każdego remontu warto jest zwrócić uwagę na jakość i wykonanie dostępnych na rynku produktów. Sklepy oferują przeróżne towary różnych producentów, przed zakupem których warto poznać opinie na temat poszczególnych marek i porównać ich ceny w stosunku do jakości. Produkty dostępne w sklepie internetowym www.gryc24.pl to towary najwyższej jakości, starannie dobrane i sprawdzone przez profesjonalistów. Najnowsze, innowacyjne okucia budowlane gwarantują sukces w projektowaniu nowych domowych rozwiązań, doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu czy ogrodzie. Ich użyteczne funkcje doceniane są przez fachowców, a także zadowolonych klientów sklepu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów każdy może znaleźć najlepszą dla siebie opcję, a fachowe doradztwo i szybka realizacja zleceń pozwoli na sprawną finalizację sprzedaży. Nasza oferta składa się z produktów sprawdzonych, dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Czy okucia budowlane są niezbędne?

Bez okuć budowlanych montaż drzwi czy okien nie byłby możliwy. Stawianie na produkty niskiej jakości również nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż nierzadko cechuje je brak odporności na uszkodzenia i nietrwałość. Niektóre okucia, takie jak np. odbojniki do drzwi, nie kosztują wiele, a potrafią zapobiec zarysowaniom mebli i ścian. Takie rozwiązanie więc, choć nie jest niezbędne, może okazać się pomocne i w przyszłości ochronić elementy wyposażenia przed przypadkowymi obiciami. W perspektywie czasu pozwala to na uniknięcie zbędnych wydatków.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon