Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zawieszki do szafek

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Wyświetl:
Produkty 1-9 z 9

Zawieszki są funkcjonalnym rozwiązaniem pozwalającym na powieszenie mebli na ścianie. W wyniku tego możesz w zaplanowany sposób zagospodarować przestrzeń w swoim domu lub mieszkaniu, co przełoży się na jej dużo lepsze wykorzystanie. Są one praktycznym sposobem, dzięki któremu możesz z łatwością zamontować szafkę w wybranym przez Ciebie miejscu. Najczęściej wykorzystuje się je do montażu szafek kuchennych, jednak przy ich użyciu można także zamontować meble w innym pomieszczeniu lub przymocować do ścian elementy meblowe. Niezaprzeczalną zaletą zawieszek do szafek jest łatwość montażu różnych elementów przy ich użyciu, dzięki czemu nawet niedoświadczona w tym zakresie osoba z łatwością sobie z nim poradzi.

 

Zawieszki do szafek w sklepie Gryc24

 

Oferowane w naszym sklepie produkty wykonane są z solidnego tworzywa, które jest  odporne na zniszczenie. Co więcej, dzięki swojej dużej wytrzymałości zawieszki są praktycznym rozwiązaniem, które jest w stanie utrzymać wiele kilogramów. Ich solidna konstrukcja wpływa również na zwiększenie bezpieczeństwa ich zastosowania, co jest kluczowym elementem pozwalającym na zabezpieczenie szafki oraz znajdujących się w niej przedmiotów. W asortymencie naszego sklepu posiadamy zawieszki różniące się między sobą rozmiarami, kolorami oraz rodzajami, co umożliwia wybranie modelu idealnie dopasowanego do szafek w Twoim domu.

 

Wysokogatunkowe zawieszki do szafek – cena

 

Oferowane w naszym sklepie zawieszki do szafek wyróżniają się korzystną ceną oraz dobrymi opiniami ze strony zadowolonych użytkowników. Chwalone są za swoją wytrzymałość oraz precyzyjne wykonanie, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o ich bezpieczne zastosowanie.

 

Zawieszki do szafek – skuteczny montaż

 

Montaż szafek przy użyciu zawieszek nie jest skomplikowanym zadaniem, jednak jeśli nie czujesz się na siłach, możesz zlecić go specjaliście, który szybko i skutecznie się nim zajmie. Co więcej, zyskujesz pewność profesjonalnego wykonania zlecenia, dzięki czemu nie będziesz musiał obawiać się problemów będących wynikiem nieprawidłowego montażu. Specjalista podpowie Ci również, jakie zawieszki warto wybrać w przypadku Twoich mebli.

 

Zawieszki do szafek – dlaczego warto?

 

Zawieszki do szafek są niezbędnym elementem podczas kompletowania wyposażenia oraz aranżacji przestrzeni w domu, ponieważ uznawane są za jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest zamontowanie szafek w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki nim da się wieszać na ścianie nawet ciężkie meble. Jest to wspaniały sposób na zwiększenie i utrzymanie estetyki mebli oraz zapewnienie ich funkcjonalności w konkretnym miejscu.

 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem określonych elementów, jednak nie jesteś pewien swojej decyzji, możesz się z nami skontaktować w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Każdego dnia służymy Ci profesjonalną poradą, dzięki której dokonanie optymalnego wyboru nie będzie stanowiło kłopotu, a Ty będziesz mógł cieszyć się z precyzyjnego montażu szafek w swoim mieszkaniu.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon