Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kątowniki montażowe do mebli

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Kątownik stalowy 25x25x17mm 100szt.
65,62 zł
Polecamy
Kątownik stalowy 40x40x40mm
Kątownik stalowy 40x40x40mm
SKU: 001.003.003
Wyświetl:
Produkty 1-8 z 8

W naszym sklepie znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów, które są niezbędne podczas produkcji i montażu mebli. Jednymi z najczęściej wykorzystywanych, podstawowych elementów są kątowniki montażowe i stabilizatory ściany tylnej. Te akcesoria o niezwykle prostej budowie, dostępne w korzystnych cenach na naszej stronie internetowej, umożliwiają wykonanie stabilnej, trwałej konstrukcji, trwałe przymocowanie ścian mebli pod odpowiednim kątem oraz zabezpieczenie ich przed uszkodzeniem w trakcie użytkowania. W opinii wielu osób powinny one stanowić niezbędne wyposażenie każdego, kto zajmuje się montażem i wykonywaniem mebli – profesjonalnie lub amatorsko.

Wysokiej jakości kątowniki montażowe

Kątowniki montażowe to elementy wykonane ze stali ocynkowanej (żółtej lub białej), wyposażone w otwory na wkręty. Często mają formę płytki tworzącej kąt prosty, występują też w węższej, dużo grubszej formie toczonej – przydają się w przypadku ciężkich mebli wymagających bardzo solidnego usztywnienia. Wykorzystuje się je do stabilizowania m.in. konstrukcji szaf, szafek, łóżek i półek i łączenia ich poszczególnych części. Dostępne są modele o różnej szerokości i wysokości – można łatwo znaleźć taki, który będzie idealnie dopasowany do montowanego właśnie mebla.

Liczba i wielkość otworów zależą od rozmiaru kątownika do mebli i modelu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów produkty te są odporne na uszkodzenia mechaniczne i korozję, będą zatem spełniały skutecznie swoje zadanie przez bardzo długi czas i wytrzymają nawet bardzo duże obciążenia. W naszej ofercie znajdziesz również złącza kątowe wbijane wykonane z tworzywa sztucznego.

Uniwersalne stabilizatory ściany tylnej

Stabilizatory ściany tylnej zaraz obok kątowników montażowych są jednymi z najbardziej podstawowych elementów zapewniających konstrukcji mebli spójność i trwałość. Usztywniają one tylną część szaf, szafek i komód tak, by ich plecy nie odpadały przy nacisku. Są również wykorzystywane w szufladach, by dodatkowo zabezpieczać ich dno przed wypadnięciem. W asortymencie naszego sklepu dostępne są modele wykonane z chromowanej stali, a także plastikowe – transparentne, brązowe lub białe. Odpowiedni stabilizator należy dobrać w zależności od wielkości i ciężaru mebla, użytych do jego produkcji materiałów (drewno, płyta drewnopochodna) oraz tego, jak intensywnie ma on być użytkowany.

Profesjonalne akcesoria do montażu mebli – kątowniki meblowe  montażowe i stabilizatory ściany tylnej

Nasz sklep od wielu lat zaopatruje profesjonalistów na co dzień zajmujących się montażem i wykonywaniem mebli. Mamy ogromne doświadczenie w branży i wiemy doskonale, jakie akcesoria proponować naszym klientom, by ułatwić im pracę i by były one niezawodne. Oferowane przez nas kątowniki montażowe i stabilizatory ściany tylnej charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i dzięki temu cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników i dużą popularnością. To niezbędne akcesoria do montażu mebli – możesz nabyć je u nas w korzystnej cenie.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon