Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Progi do kabin prysznicowych

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-5 z 5

Wiele osób może sobie nie zdawać sprawy z tego, jak istotną rolę odgrywają progi do kabin prysznicowych. Są to niepozorne, ale wpływające na komfort i czystość w łazience elementy dodatkowe pryszniców. Wystarczy nieszczelny próg przy kabinie, a nasza łazienka po każdorazowym kąpaniu będzie zalana wodą. Dlatego tak ważny jest zakup odpowiedniej jakości progów do kabin prysznicowych, byś mógł kąpać się w swojej łazience bez obaw o zalanie jej.

 

Progi do kabin prysznicowych - sklep

 

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór asortymentu, który ułatwi Ci w majsterkowaniu przy Twoich meblach i innych urządzeniach gospodarstwa domowego, a w tej kategorii produktów dostępne są wysokiej jakości progi do kabin prysznicowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to artykuł, który jest rzadziej spotykany w sklepach, dlatego oferujemy Ci różne modele dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Progi są wykonane z trwałego materiału, jakim jest akryl, są przezroczyste, w związku z czym, będą prezentowały się estetycznie.

 

Akryl - materiał wytrzymały na szkodliwe czynniki zewnętrzne

 

Progi do kanin prysznicowych zostały wykonane z wysokiej jakości akrylu, który jest odporny na czyszczenie mechaniczne, wilgoć oraz substancje chemiczne. Sprawdza się świetnie zarówno przy klasycznych brodzikach, jak i w wypadku kabin montowanych na posadzce. Efektywnie zatrzymuje wodę i nie pozwala jej przeciekać poza strefę prysznica. Możesz być spokojny jeśli dotychczas miałeś przykre doświadczenie z progami prysznicowymi - nasze produkty na pewno Cię nie zawiodą! Odpowiednio zamontowane posłużą Ci na wiele lat. Jeśli nie odpowiadają Ci wymiary zaproponowane przez nas (konkretnego modelu) nie ma problemu - próg akrylowy można przyciąć bez obawy o jego rozerwanie i dopasować pod indywidualne potrzeby.

 

Cena produktu

 

Jak wszystkie nasze produkty, tak i progi do kabin prysznicowych łączy idealny stosunek ceny do jakości. Nasz asortyment jest wysokiej klasy, ale klient jest dla nas najważniejszy w związku z czym, proponujemy sensowne ceny, które doceniają nasi klienci. Posiadamy w ofercie droższe i tańsze propozycje, dlatego klient sam może zdecydować, na którą propozycję przystanie. Oferujemy realizację zamówienia w ciągu 24h oraz profesjonalną obsługę.

 

Opinie klientów

 

Nasze progi do kabin prysznicowych cieszą się uznaniem klientów, dzięki czemu wystawiają oni nam same pozytywne opinie. Bardzo nas to cieszy, ponieważ klienci to dla nas sprawa priorytetowa i zależy nam na ich zadowoleniu. Najczęściej podkreślają oni wysoką trwałość akrylu, z którego wykonane są progi oraz łatwość montażu, a także szybkość wysyłki. Niejednokrotnie słyszeliśmy także pozytywne głosy o atrakcyjnej cenie naszych produktów do pryszniców. Klienci doceniają fakt, że mogą samodzielnie naprawić usterki w swoich domach przy użyciu profesjonalnych artykułów dostarczanych im przez nas. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania z naszą ofertą i składania zamówień!

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon