Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Drążki, wsporniki, haczyki ubraniowe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wieszak haczyk na ubrania złoty
4,24 zł 4,71 zł
Wyświetl:
Produkty 1-19 z 19

Wyposażenie garderoby to nie tylko ulubione elementy odzieży. Aby szafa była jak najbardziej funkcjonalna, należy najpierw umieścić w niej części umożliwiające wygodne przechowywanie odzieży. Służą do tego praktyczne akcesoria. Wsporniki meblowe oraz drążki są niezbędne do zawieszania ubrań w łatwo dostępnym miejscu, z którego w każdej chwili można skorzystać. Bez drążków meblowych trudno byłoby wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Ubrania nie mogłyby zostać umieszczone na wieszakach, ponieważ nie byłoby ich gdzie powiesić. Zatem wykorzystanie drążków meblowych jest niezbędne, jeśli garderoba ma być w pełni funkcjonalna.

 

W asortymencie naszego sklepu nie brakuje także innych akcesoriów meblowych. Wsporniki oraz haczyki to kolejne elementy, których nie powinno zabraknąć w praktycznym wnętrzu. Atrakcyjna cena i łatwa dostępność tych części sprawiają, że poprawienie funkcjonalności garderoby w zaledwie kilka chwil staje się jak najbardziej możliwe.

 

Akcesoria meblowe – wsporniki w przystępnej cenie

Drążki meblowe to nie wszystko – choć są one jednymi z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia garderoby czy nawet pojedynczej szafy na ubrania, to jednak spełniają one swoją funkcję jedynie przy zastosowaniu dodatkowego wsparcia. Są nim specjalne wsporniki, które zaskakują nie tylko wyjątkowo atrakcyjną ceną. To bardzo praktyczne elementy. Wsporniki meblowe to niepozorne części o małych rozmiarach, których obecność jest kluczowa – to właśnie dzięki nim możliwe jest zamontowanie pozostałych akcesoriów, które służą za praktyczne wyposażenie szafy. Wsporniki meblowe, mimo swoich  rozmiarów, są więc niezbędne do prawidłowego wyposażenia miejsca przechowywania ubrań.

 

Praktyczne haczyki ubraniowe

Garderoba może rozrastać się w szalonym tempie, proporcjonalnie do liczby nowych ubrań. W takim wypadku łatwo doprowadzić do niekontrolowanego chaosu i bałaganu, szczególnie w miejscach, w których przestrzeń na przechowywanie ubrań jest znacznie ograniczona. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca, również w przestrzeni wiszącej. Z pomocą mogą przyjść specjalne haczyki ubraniowe, które służą właśnie do tego celu. Każdy produkt dostępny w naszym asortymencie został odpowiednio wyprofilowany, tak aby zawieszanie na nim ubrań nie stanowiło żadnego problemu. Haczyki ubraniowe to elementy przeznaczone do łatwego montażu, który można wykonać samodzielnie, dobierając jak najlepsze do tego miejsce.

 

Drążki meblowe i wsporniki – do łatwego przechowywania ubrań

Nowoczesne drążki meblowe nie tylko umożliwiają zwiększenie funkcjonalności szafy, ale również podnoszą jej estetykę. Poszukując elementów praktycznych, które jednocześnie będą urzekały starannym wykonaniem, warto pochylić się nad asortymentem naszego sklepu. Wysokiej jakości drążki meblowe posiadają błyszczące wykończenie, dzięki czemu świetnie współgrają z resztą garderoby. Doskonale także prezentują się w zestawieniu z oświetleniem LED.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon