Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Złącza do łóżek, okucia, łączniki, zawiasy

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Zaczep do łóżka hakowy L-140mm
20,78 zł
Wyświetl:
Produkty 1-12 z 12

Produkcja i montaż mebli wymagają zastosowania profesjonalnych okuć do łóżek. Dzięki nim wykonywane i dostarczane klientom elementy wyposażenia są stabilne, trwałe i bezpieczne w użyciu. Większość użytkowników nie zdaje siebie sprawy z tego, że meble, z których korzystają na co dzień, w dużej mierze swoją funkcjonalność zawdzięczają wytrzymałym i niezawodnym złączom, kątownikom montażowym i wkrętom. Dzięki nim cała konstrukcja może utrzymywać swój kształt przez długi czas, znosić znaczne obciążenia i ma zagwarantowany doskonały wygląd. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej klasy złącza meblowe do łóżek dostępne w atrakcyjnych cenach, które umożliwiają tworzenie trwałych i stabilnych ram, będących oparciem dla stelaży.

Złącza do łóżek – niezawodne rozwiązania

Oferowane przez na złącza do łóżek dostępne są w wielu wersjach, które różnią się od siebie kształtem, kolorem oraz liczbą otworów, a co za tym idzie długością. Z tego względu nie będzie problemem dobranie odpowiedniego modelu do montowanego właśnie mebla. Standardowo każde złącze do łóżek składa się z dwóch części – męskiej i żeńskiej. W naszym sklepie możesz nabyć zarówno komplet obejmujący część męska i żeńską (przyda się np. podczas naprawiania mebla lub wymieniania w nim uszkodzonych okuć), jak i zestaw zawierający cztery pełne komplety, co umożliwi Ci zmontowanie całej ramy.

Poszczególne złącza meblowe do łóżek mają formę dwóch podłużnych elementów wykonanych ze stali (zazwyczaj ocynkowanej). Zamontowanie niektórych modeli wymaga nieco więcej wysiłku – konieczne jest frezowanie kanału w drewnie lub płycie – pozostałe mocuje się jedynie przy użyciu wkrętów. Pozwalają  na trwałe i stabilne łączenie ścian bocznych ramy ze szczytowymi. W naszej ofercie znajdziesz m.in. zaczepy grzebieniowe, czy zawiasy do łóżek, które umożliwiają wyjątkowo łatwy montaż. Wysokiej jakości materiał wykonania gwarantuje, że okucia do łóżek będą służyły przez długie lata.

Łatwe w montażu złącza meblowe do łóżek – oferta sklepu

W naszym sklepie znajdziesz jedynie najwyższej jakości okucia i akcesoria do wytwarzania i montowania mebli. Z naszego asortymentu bardzo często korzystają profesjonaliści z branży meblarskiej, w swoich opiniach o ofercie podkreślając jej wszechstronność. Dzięki bardzo dużej różnorodności proponowanych przez nas produktów, z pewnością znajdziesz skuteczne rozwiązania, które pozwolą Ci w łatwy i szybki sposób wykonać potrzebne prace. Oferujemy produkty w doskonałych cenach, pochodzące od renomowanych dostawców i producentów.

Działamy w branży meblarskiej już od wielu lat, znamy więc doskonale wszystkie najskuteczniejsze akcesoria stosowane podczas produkcji mebli. Dlatego też wyselekcjonowaliśmy najlepsze i najbardziej uniwersalne złącza meblowe do łóżek, których skuteczności i trwałości jesteśmy pewni. W razie jakichkolwiek problemów z dobraniem modelu odpowiadającego Twoim potrzebom, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon