Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Odbojniki do drzwi

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-14 z 14

Odbojnik do drzwi będzie niezbędnym akcesorium wszędzie tam, gdzie skrzydło jest pozbawione ogranicznika lub samozamykacza. Jeśli go nie zastosujemy, ryzykujemy możliwość uszkodzenia zarówno drzwi, jak i ściany. Zakup takiego odbojnika jest dużo tańszy niż późniejszy remont, a odpowiednio dobrany może nawet stanowić dopełnienie aranżacji wystroju pokoju. Na tej podstronie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości odbojniki, które idealnie sprawdzą się w różnych miejscach.

Odbojniki do drzwi - do czego służą?

Odbojniki do drzwi to proste akcesoria, które mają jedno zadanie główne - zatrzymać mebel w konkretnym miejscu i uniemożliwić mu uderzenie w ścianę.

Wysokiej jakości odbojniki do drzwi wejściowych i nie tylko wykonane są z różnych materiałów, w tym z gumy, tworzyw sztucznych, a także stali nierdzewnej. Można je spotkać w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do naszej aranżacji.

Najczęściej spotykane odbojniki to te montowane do podłogi na stałe. Skutecznie zatrzymują one drzwi przed zbyt szerokim otwarciem. Założenie ich jest bardzo proste i zazwyczaj opiera się na przykręceniu śruby lub dwóch bezpośrednio w miejsce, w którym chcemy, aby odbojnik się znajdował.

Innym, coraz częściej spotykanym wariantem jest odbojnik do drzwi wolnostojący. Ma on zazwyczaj postać jednego dużego walca z gumowymi elementami i można go postawić, gdzie się chce. Jest dosyć ciężki, więc nie ma obaw, że nagle się przesunie i przestanie chronić nasze skrzydło i ściany. Ponadto dzięki temu, że jest mobilny, może służyć także jako podpórka przed zamknięciem się drzwi. Jego dodatkowym atutem jest także to, że nie wymaga żadnego montażu, dzięki czemu nie musimy wkręcać nic w podłogę.

Na rynku dostępne są także kliny, których zadaniem jest z kolei zapobieganie zamykaniu się drzwi. To prosty element, najczęściej w kształcie trójkąta prostokątnego, który umieszczamy w szczelinie między podłogą a drzwiami, gdy są one otwarte.

Jak więc widać, wśród odbojników mamy szerokie możliwości wyboru. Możemy zdecydować się na model wkręcany na stałe lub wariant do drzwi bez montażu, w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach.

Wybierz Gryc24 i ciesz się wysokiej jakości produktami

Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem akcesoriów i elementów montażowych do mebli i nie tylko, obecnym na rynku już od wielu lat. Przez cały okres działalności nabywaliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostosować pod nich bogatą ofertę. Osoby, które dotychczas dokonały zakupów w sklepie, wystawiają nam pozytywne opinie, w których zaznaczają, że oferowane elementy są bardzo wysokiej jakości, a nasze ceny naprawdę atrakcyjne. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do zakupów. Jeśli nie jesteś pewien, który odbojnik sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, to skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów, a on z całą pewnością doradzi Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon