Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Mimośrody meblowe

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Wyświetl:
Produkty 1-11 z 11

Istnieje wiele sposobów na łączenie ze sobą elementów mebli. W niektórych przypadkach stosuje się specjalne kołki, w innych śruby, jeszcze w innych gwoździe czy specjalny klej. Wiele z tych metod ma jednak dwie podstawowe wady, a mianowicie ograniczenia, które wynikają z konstrukcji i możliwości danej technologii, oraz niezbyt elegancki wygląd, jeżeli w jakiś sposób się ich nie zamaskuje. Projektanci mebli, chcąc jednak zapewnić możliwie najładniejsze i zarazem najbardziej praktyczne rozwiązanie, podeszli do sprawy nieco inaczej i wymyślili element, znany jako mimośrody do mebli. To specjalny rodzaj złącz, które umożliwiają bezpieczne i szybkie połączenie ze sobą dwóch płaskich elementów pod określonym kątem (zazwyczaj 90 stopni).

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz różne mimośrody do mebli, dzięki którym z łatwością ukończysz proces ich składania. W naszej ofercie dostępnych jest wiele elementów w różnych rozmiarach, wykonanych z różnych materiałów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 

Akcesoria meblowe – mimośrody meblowe

Dostępne w naszym sklepie złącza meblowe mimośrodowe to bardzo praktyczne akcesoria, dzięki którym z łatwością można połączyć ze sobą na sztywno dwa elementy mebla (np. dwie formatki z płyty). Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ mimośrody da się również rozłączać, a co za tym idzie – jeśli zajdzie potrzeba rozkręcenia mebla, bez problemu będzie można to zrobić.

Złącza mimośrodowe wykonane są z bardzo trwałych materiałów, takich jak stal ocynkowana czy specjalne tworzywa sztuczne. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że cała konstrukcja połączona za ich pomocą będzie niesamowicie stabilna, a rozłożenie jej stanie się możliwe wyłącznie poprzez zastosowanie odpowiedniego narzędzia do wykręcenia złącz.

W naszej ofercie dostępne są mimośrody meblowe z kołnierzem i bez niego, a także zaślepki, dzięki którym z łatwością będzie można zakryć miejsce, w którym znajduje się łączenie, sprawiając tym samym, że mebel będzie prezentował się naprawdę dobrze.

 

Postaw na sprawdzony sklep

Wybierając nasz sklep, stawiasz na profesjonalne podejście i bardzo bogatą ofertę. Działamy na rynku już od długiego czasu, dostarczając naszym klientom wysokiej jakości okucia i elementy złączne do mebli np. mimośrody meblowe. Od samego początku istnienia firmy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie zamawiających, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każda odwiedzająca nas osoba mogła znaleźć u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Nasi dotychczasowi klienci wystawiają bardzo pozytywne opinie o naszych produktach oraz obsłudze pracującej w naszym sklepie. Wspominają oni w nich, że sprzedawane przez nas okucia i inne elementy są naprawdę bardzo wysokiej jakości, a podejście do zamawiających stoi na najwyższym poziomie. Jednocześnie zaznaczają, że ceny produktów w naszym sklepie są bardzo przystępne. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon