Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Mimośrody

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-11 z 11

Istnieje wiele sposobów na łączenie ze sobą elementów mebli. W niektórych przypadkach stosuje się specjalne kołki, w innych śruby, jeszcze w innych gwoździe czy specjalny klej. Wiele z tych metod ma jednak dwie podstawowe wady, a mianowicie ograniczenia, które wynikają z konstrukcji i możliwości danej technologii, oraz niezbyt elegancki wygląd, jeżeli w jakiś sposób się ich nie zamaskuje. Projektanci mebli, chcąc jednak zapewnić możliwie najładniejsze i zarazem najbardziej praktyczne rozwiązanie, podeszli do sprawy nieco inaczej i wymyślili element, znany jako mimośrody do mebli. To specjalny rodzaj złącz, które umożliwiają bezpieczne i szybkie połączenie ze sobą dwóch płaskich elementów pod określonym kątem (zazwyczaj 90 stopni).

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz różne mimośrody do mebli, dzięki którym z łatwością ukończysz proces ich składania. W naszej ofercie dostępnych jest wiele elementów w różnych rozmiarach, wykonanych z różnych materiałów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 

Akcesoria meblowe – mimośrody

Dostępne w naszym sklepie złącza meblowe mimośrodowe to bardzo praktyczne akcesoria, dzięki którym z łatwością można połączyć ze sobą na sztywno dwa elementy mebla (np. dwie formatki z płyty). Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ mimośrody da się również rozłączać, a co za tym idzie – jeśli zajdzie potrzeba rozkręcenia mebla, bez problemu będzie można to zrobić.

Złącza mimośrodowe wykonane są z bardzo trwałych materiałów, takich jak stal ocynkowana czy specjalne tworzywa sztuczne. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że cała konstrukcja połączona za ich pomocą będzie niesamowicie stabilna, a rozłożenie jej stanie się możliwe wyłącznie poprzez zastosowanie odpowiedniego narzędzia do wykręcenia złącz.

W naszej ofercie dostępne są mimośrody meblowe z kołnierzem i bez niego, a także zaślepki, dzięki którym z łatwością będzie można zakryć miejsce, w którym znajduje się łączenie, sprawiając tym samym, że mebel będzie prezentował się naprawdę dobrze.

 

Postaw na sprawdzony sklep

Wybierając nasz sklep, stawiasz na profesjonalne podejście i bardzo bogatą ofertę. Działamy na rynku już od długiego czasu, dostarczając naszym klientom wysokiej jakości okucia i elementy złączne do mebli. Od samego początku istnienia firmy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie zamawiających, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każda odwiedzająca nas osoba mogła znaleźć u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Nasi dotychczasowi klienci wystawiają bardzo pozytywne opinie o naszych produktach oraz obsłudze pracującej w naszym sklepie. Wspominają oni w nich, że sprzedawane przez nas okucia i inne elementy są naprawdę bardzo wysokiej jakości, a podejście do zamawiających stoi na najwyższym poziomie. Jednocześnie zaznaczają, że ceny produktów w naszym sklepie są bardzo przystępne. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon