Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Pochwyty i Antaby do drzwi szklanych

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Pochwyt do drzwi sauny DRAVA L-450
286,91 zł 327,90 zł

Produkty

Pochwyt do drzwi sauny DRAVA L-450
286,91 zł 327,90 zł
Wyświetl:
Produkty 1-18 z 18

Jakie jest najlepsze wykończenie drzwi? Nie tylko klamka może zapewnić elegancki wygląd. Pochwyty drzwiowe i antaby to nowoczesna alternatywa dla klasycznych klamek. Te elementy zapewniają zarówno perfekcyjny wygląd, jak i niezawodność w użytkowaniu. Wśród asortymentu naszego sklepu znajdziesz nowoczesne rozwiązania uchwytowe.

Dlaczego pochwyty i antaby do drzwi szklanych?

Z jakiego powodu warto rozstać się z klasyczną klamką na rzecz niebanalnych rozwiązań? Pochwyty do drzwi szklanych najczęściej spotykane są w przestrzeni publicznej, gdzie zapewniają zarówno komfort w użytkowaniu, jak i solidność. To rozwiązanie zapewniające również zachowanie walorów estetycznych - pochwyty drzwiowe idealnie komponują się z otoczeniem, stwarzając z nim spójny wygląd.

Pochwyty drzwiowe i antaby do drzwi szklanych mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w przestrzeni publicznej. Zdecyduj się na ich zakup, jeśli cenisz sobie nowatorskie rozwiązania i lubisz podążać za trendami. Zastosowanie nowoczesnych antab zbiera pozytywne opinie wśród wielu osób. To idealny sposób na przełamanie klasyki i wprowadzenie czegoś nowego do dobrze znanych wnętrz.

Wiele rozwiązań, wiele możliwości

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów pochwytów do drzwi szklanych i antab. Szeroki wybór daje Ci możliwość dostosowania pochwytu do swoich potrzeb. Oferujemy wybór wielu kształtów pochwytów drzwiowych w atrakcyjnych cenach. Wysokiej jakości tworzywo daje możliwość formowania pochwytów na różne sposoby, dzięki czemu możesz wybrać opcję najbardziej dla Ciebie korzystną. Jeśli potrzebujesz klasycznego pochwytu drzwiowego, wybierz opcję w standardowym kształcie. Wolisz zaskoczyć innych i zebrać same pozytywne opinie o nowatorskim rozwiązaniu? Zdecyduj się na pochwyt drzwiowy w kolistej wersji.

Nietypowy wygląd antab do drzwi szklanych jest w stanie ożywić każdą przestrzeń. Rozwiązanie o lekko zagiętym wyglądzie to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie indywidualizm.  Wybór należy do Ciebie również w kwestii koloru. W naszym sklepie posiadamy wiele wersji kolorystycznych pochwytów drzwiowych. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i ciesz się niezawodnością naszych produktów.

Pochwyty do drzwi szklanych - design, który doceni każdy

Pochwyty drzwiowe to alternatywa dla klamek, która przyciąga wzrok. Nie tylko funkcjonalność gra rolę w przypadku antab do drzwi szklanych. To rozwiązanie uchwytowe stanowi również istotny element dekoracyjny. Pochwyty drzwiowe są w stanie nadać zwyczajnym drzwiom szklanym elegancki styl i klasę. Te pozornie proste rozwiązania wykończeniowe to pole do popisu dla wszystkich zainteresowanych aranżacją wnętrz. Wszystko za sprawą bogactwa wyboru pochwytów drzwiowych w naszym sklepie. Wiele możliwości wykończenia wnętrza za niezwykle atrakcyjną cenę - to nasza propozycja, dzięki której ożywisz swoje drzwi.  Oferowane przez nas pochwyty drzwiowe zapewniają nowoczesny design i funkcjonalność w jednym. Poza tym antaby do drzwi szklanych są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon