Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Pochwyt drzwi szklanych 170mm czarna anoda
Pochwyt drzwi szklanych 170mm czarna anoda Pochwyt drzwi szklanych 170mm czarna anoda Pochwyt drzwi szklanych 170mm czarna anoda

Pochwyt drzwi szklanych 170mm czarna anoda

Cena detaliczna: 189,85 zł
Porównaj
SKU:
005.000.407-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Najwyższej jakości pochwyt do drzwi szklanych spełnia swoją funkcję jako okucie umożliwiające wygodne otwieranie i zamykanie.  

Dodatkowy atut wynikający z montażu w drzwiach wiąże się z estetyką – korzystanie z poręczy eliminuje konieczność dotykania szklanej powierzchni.  

W ten sposób użytkownik zyskuje efekt w postaci zachowania czystości szkła przez dłuższy czas.  

Ponadto uchwyt minimalizuje ryzyko uszkodzeń, które powstają najczęściej w wyniku popychania lub uderzania w szkło. Powyższy atut jest związany z równomiernym rozkładem siły. Produkt stanowi podstawową, niewielką formę amortyzacji, zwłaszcza w warunkach zwiększonego ryzyka zniszczenia drzwi. 
 
Parametry techniczne: 

  • Długość - 170mm
  • Rozstaw otworów montażowych - 152mm
  • Materiał - stal nierdzewna 304
  • Wykończenie - czarny anodowany
  • Wymiary profilu - 16x16mm
  • Rodzaj mocowania - przelotowe 
  • Przeznaczony do drzwi o grubości - 6-10mm
  • Średnica otworu montażowego - 10mm

 Intuicyjny i szybki montaż 

Producent tego modelu zatroszczył się głównie o prostotę montażu, wybierając najprostszy kształt i najbardziej ekonomiczne rozmieszczenie otworów montażowych.  

Uchwyt został przeznaczony do stosowania w drzwiach o grubości 6-10mm. Produkt wymaga wywiercenia w szkle otworu o średnicy 10mmKomplet zawiera wszystkie niezbędne elementy do montażu. 
 

Wieloletnia eksploatacja  

Stal nierdzewna zastosowana w uchwycie to stop żelaza z dodatkiem chromu, który nadaje odporność na korozję. Wymieniona mieszanka zachowuje wysoką wytrzymałość mechaniczną przy szerokim zakresie temperatur, gwarantując trwałość w większości warunków.  

Dodatkowo gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie w czystości, co okazuje się istotne przy intensywnej eksploatacji – szczególnie w firmach prowadzących działalności usługowe.

Dane techniczne

Grubość drzwi:

6-10 mm

Długość:

170 mm

Rozstaw otworów montażowych:

152 mm

Materiał:

stal nierdzewna 304

Wykończenie:

czarna anoda
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon