Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Złączki do taśmy LED

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-9 z 9

Nowoczesne i dykskretne oświetlenie liniowe LED z pewnością wpisuje się w obecne trendy oświetleniowe. Można je wykorzystać do podświetlania i dekorowania wszelkiego rodzaju przedmiotów i pomieszczeń mieszkalnych. Dzięki niewielkim wymiarom, giętkości oraz wysokiej wydajności światła przy niskim zużyciu energii elektrycznej, doskonale sprawdzi się w oświetleniu mebli, witryn sklepowych, ścian, sufitów podwieszanych czy banerów reklamowych. Można je wykorzystać jako oświetlenie pod szafkami w kuchni, oświetlenie szuflad z automatycznym czujnikiem ruchu, oświetlenie schodów i szafy czy podświetlenie podłogi w łazience. Profile można też zamontować na suficie, uzyskując w ten sposób oświetlenie całego wnętrza lub jego mniejszych stref. Wszystko zależy od indywidualnego pomysłu na aranżację pomieszczenia. Jednym z akcesoriów wykorzystywanych przy montażu takich systemów są złączki do taśmy LED RGB.

Czym są złączki do taśmy LED?

Oświetlenie LED jest coraz popularniejszym rozwiązaniem, stosowanym we wnętrzach, ponieważ oferuje niespotykane dotąd możliwości aranżacji przestrzeni światłem o róznych barwach. Aby oświetlenie LED mogło funkcjonować bez zarzutu potrzebne są akcesoria do taśm LED. Oferowane w naszym sklepie złączki do taśmy LED RGB umożliwią wykonanie bezpiecznej i bezawaryjnej instalacji LED. Odpowiednio dobrane akcesoria dają wiele mozliwośći w montażu taśm LED. Złącza do taśm LED umożliwiają połączenie taśmy, listwy LED bez konieczności lutowania. Dzięki temu łatwo podłączymy taśmę LED pod kontroler, sterownik, który posiada zaciski na kable. Złącza do taśm LED nie potrzebują żadnych narzędzi. Podłączenie taśmy wykonasz rękoma. Wystarczy wcisnąć taśmę w złączkę i ją zacisnąć.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon