Akcesoria do mebli biurowych i kabli

Mediaporty do mebli biurowych to niezwykle pomocne i niemal niezbędne akcesorium. Uporządkowanie przestrzeni na blacie biurka, które jest miejscem naszej często wielogodzinnej pracy, to podstawa wydajności. Nowoczesne rozwiązanie w postaci mediaportu pozwala na jednoczesne podłączenie do listwy wielu urządzeń elektronicznych, np. komputera, drukarki, routera i faxu, bez jednoczesnego przeciążenia gniazda sieciowego. To zdecydowanie istotny element wyposażenia biur małych, jak i większych firm. Znajdzie swoje zastosowanie przy biurkach samodzielnych, jak i tych ustawionych w rząd. 

W naszym sklepie znajdziesz mediaporty standardowe wraz ze stelażem mocującym do blatu biurowego. Przewody nie muszą już plątać się Tobie między nogami, prowizorycznie ukrywane przez zabudowę mebla. Teraz każdy z kabli zasilających będzie miał swoje miejsce, a Ty będziesz cieszyć się ładem i harmonią. W ofercie posiadamy również listwy z dodatkowym gniazdem USB do samodzielnego ładowania urządzeń jedynie przez kabel USB. To znaczne ułatwienie, zwłaszcza że popularność tych kabli jest obecnie bardzo duża. Dla wymagających klientów, ceniących sobie nie tylko wygląd, ale też bezpieczeństwo ważnych przewodów, łączących ze sobą filary elektryczne danej sali, proponujemy porty obrotowe wyposażone w fotokomórkę, która chroni je przed uszkodzeniem i zawiera przycisk powodujący automatyczne otwieranie. Mediaporty mogą być otwarte, ze swobodnym dostępem, ale możesz je także ukrywać, kupując te wyposażone w klapki maskujące. Nieużywane stapiają się wtedy z blatem biurka, nie rzucając się w oczy i nie zabierając przestrzeni do pracy.

W asortymencie posiadamy niezbędne okablowanie do mebli biurowych. Przy urządzaniu swojego stanowiska pracy znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne. Od adapterów ładowarki, po kable przedłużające. Przewody dostępne w naszym sklepie występują w kilku wariantach kolorystycznych, tak aby każdy według uznania zadecydował, jakie najlepiej nadadzą się do urządzanego wnętrza. Sprzedajemy adaptery do ładowarek i kabli, przewody przedłużające, podkładki ochraniające blaty, zaślepki, przejściówki itp.

Różnorodność w kształcie, wielkości i funkcjonalności mediaportów biurowych pozwala klientom na nieograniczone wręcz możliwości konfigurowania połączeń przewodów i biegnących kabli. Zdecydowanie usprawnia to pracę i wydajność urządzeń firmowych. Zachęcamy do zakupu i modernizowania przestrzeni pracy zatrudnionych osób, tak aby ich praca była jeszcze bardziej efektywna. Jeśli jesteś sam sobie szefem, zainwestuj w siebie, swoją wygodę i zaaranżuj gabinet w sposób podnoszący komfort działania. 

Opinie naszych zadowolonych klientów, to najlepsze świadectwo, że produkty przez nas proponowane są wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby asortyment i oferta dostępnych akcesoriów i mediaportów biurowych spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zaprojektuj swoje biuro i ciesz się z nowoczesnych, ułatwiających pracę rozwiązań, w korzystnych cenach! Zapraszamy do zakupów!