Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka owal biały pionowy
Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka owal biały pionowy Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka owal biały pionowy Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka owal biały pionowy Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka owal biały pionowy

Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka owal biały pionowy

Cena detaliczna: 119,78 zł
Porównaj
SKU:
012.001.007-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Pionowy organizer na kable Hakner z możliwością regulacji długości. Łatwy montaż do spodniej części blatu biurka.

Specyfikacja produktu:

  • Długość całkowita - 790mm
  • Szerokość pojedynczego elementu - 75mm
  • Materiał - polipropylen
  • Kolor - biały

Z pewnością nie raz w domu lub w biurze spotkałeś się z problem związanym z plączącymi się kablami, które przeszkadzają, nie mają swojego stałego miejsca, a dodatkowo są narażone na mniej lub bardziej poważne uszkodzenia. Jest to bardzo częsta trudność. Kable z laptopów, komputerów, drukarek, skanerów i innych sprzętów mogą być naprawdę bardzo uciążliwe.  

W takiej sytuacji warto zdecydować się na zakup kręgosłupa pod kable Owal Biały, który oferuje nasz sklep. Kręgosłup ma bardzo dobre opinie i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób, dzięki niemu zdołało uporządkować przestrzeń swojej pracy i raz na zawsze pozbyć się uciążliwego problemu..  

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kręgosłupa pod kable Hakner Owal Biały ? 

Kręgosłup pod kable Owal Biały  to idealne narzędzie, pozwalające na bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie kabli z biurka, tak aby się nie plątały i nie niszczyły. Kręgosłup można zamontować do blatu za pomocą wkrętów. Jest on w całości wykonany z polipropylenu. Dolna stopa posiada specjalne obciążenie metalowe, co ma bardzo duże znaczenie i jest niezwykle praktyczne.  Warto zaznaczyć, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie i z pewnością świetnie będzie pasował do wystroju każdego biura. 

Organizacja kabli  

Kręgosłupy kablowe pozwalają na organizację i ukrycie naprawdę wielu kabli. Przede wszystkim są one wykorzystywane w biurach, gdzie bezpieczeństwo oraz estetyka są naprawdę bardzo ważne. Model Owal Biały świetnie pasuje do biurek o różnych wysokościach.  

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu profesjonalnych modeli kręgosłupów pod kable Owal Biały. Produkty te możesz także wykorzystać w pomieszczeniach domowych np. przy biurkach czy w innych miejscach, gdzie znajduje się wiele kabli. Są one bardzo praktyczne i proste w budowie.  

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon