Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kręgosłup na kable organizer do blatu biurka Owal Hakner czarny pionowy L-790mm
Kręgosłup na kable organizer do blatu biurka Owal Hakner czarny pionowy L-790mm Kręgosłup na kable organizer do blatu biurka Owal Hakner czarny pionowy L-790mm Kręgosłup na kable organizer do blatu biurka Owal Hakner czarny pionowy L-790mm Kręgosłup na kable organizer do blatu biurka Owal Hakner czarny pionowy L-790mm Kręgosłup na kable organizer do blatu biurka Owal Hakner czarny pionowy L-790mm

Kręgosłup na kable organizer do blatu biurka Owal Hakner czarny pionowy L-790mm

Cena detaliczna: 99,25 zł
Porównaj
SKU:
012.001.006
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Prowadzenie kabli pionowe z możliwością regulacji długości. Łatwy montaż do spodniej części blatu biurka.

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - polipropylen
  • Kolor - czarny
  • Długość całkowita - 790mm
  • Szerokość pojedynczego elementu - 75mm

Z pewnością nie raz w domu lub w biurze spotkałeś się z problem związanym z plączącymi się kablami, które przeszkadzają, nie mają swojego stałego miejsca, a dodatkowo są narażone na mniej lub bardziej poważne uszkodzenia. Jest to bardzo częsta uciążliwość. Kable z laptopów, komputerów, drukarek, skanerów i innych sprzętów mogą być naprawdę bardzo uciążliwe.  

W takiej sytuacji warto zdecydować się na zakup organizera pod kable Owal, który oferuje nasz sklep. Organizer ma bardzo dobre opinie i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób, dzięki niemu zdołało uporządkować przestrzeń swojej pracy i raz na zawsze pozbyć się uciążliwego problemu. 

Dlaczego warto zdecydować się na pionowy organizer kabli marki Hakner ?

Kręgosłup kablowy Owal to idealne akcesorium, pozwalające na bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie kabli z biurka, tak aby się nie plątały i nie niszczyły. Kręgosłup można zamontować do blatu za pomocą wkrętów. Jest on w całości wykonany z polipropylenu. Dolna stopa posiada specjalne obciążenie metalowe, co ma bardzo duże znaczenie i jest niezwykle praktyczne.  Warto zaznaczyć, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie i z pewnością świetnie będzie pasował do wystroju każdego biura. 

Organizacja kabli  - organizer pionowy kabli Owal Hakner

Pionowa maskownica na kable pozwala na organizację i ukrycie naprawdę wielu kabli. Przede wszystkim wykorzystywana jest w biurach, gdzie bezpieczeństwo oraz estetyka są bardzo ważne. Model Owal świetnie pasuje do biurek o różnych wysokościach.  

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu profesjonalnych modeli kręgosłupów pod kable. Produkty te możesz także wykorzystać w pomieszczeniach domowych np. przy biurkach czy w innych miejscach, gdzie znajduje się wiele kabli. Są one bardzo praktyczne i proste w budowie. 

Opinie o produkcie
Krzysiek 2021-10-26

Rzeczywiście z wyglądu przypomina kręgosłup, w moim już w środku zainstalowałem rdzeń kręgowy, czyli 4 różne kable, do tej pory plątające mi się w nogi pod biurkiem, Super sprawa.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon