Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kręgosłup pod kable Spirala Czarny
Kręgosłup pod kable Spirala Czarny Kręgosłup pod kable Spirala Czarny Kręgosłup pod kable Spirala Czarny

Kręgosłup pod kable Spirala Czarny

Cena detaliczna: 287,33 zł
Porównaj
SKU:
012.001.018
Dostępność:
Na zamówienie
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Pionowy organizer na kable z możliwością regulacji długości. Łatwy montaż do spodniej części blatu biurka.

Specyfikacja produktu:

  • Długość maksymalna -1300mm
  • Średnica - 70mm
  • Materiał - polipropylen
  • Kolor - czarny

Z pewnością nie raz w domu lub w biurze spotkałeś się z problem związanym z plączącymi się kablami, które przeszkadzają, nie mają swojego stałego miejsca, a dodatkowo są narażone na mniej lub bardziej poważne uszkodzenia. Jest to bardzo częsta trudność. Kable z laptopów, komputerów, drukarek, skanerów i innych sprzętów mogą być naprawdę bardzo uciążliwe.  

W takiej sytuacji warto zdecydować się na zakup kręgosłupa pod kable Spirala Czarny , który oferuje nasz sklep. Kręgosłup ma bardzo dobre opinie i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób, dzięki niemu zdołało uporządkować przestrzeń swojej pracy i raz na zawsze pozbyć się uciążliwego problemu..  

 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kręgosłupa pod kable Spirala ? 

Kręgosłup pod kable Spirala Czarny  to idealne narzędzie, pozwalające na bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie kabli z biurka, tak aby się nie plątały i nie niszczyły. Kręgosłup można zamontować do blatu za pomocą wkrętów. Jest on w całości wykonany z polipropylenu. Dolna stopa posiada specjalne obciążenie metalowe, co ma bardzo duże znaczenie i jest niezwykle praktyczne.  Warto zaznaczyć, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie i z pewnością świetnie będzie pasował do wystroju każdego biura. 

Organizacja kabli  

Kręgosłupy kablowe pozwalają na organizację i ukrycie naprawdę wielu kabli. Przede wszystkim są one wykorzystywane w biurach, gdzie bezpieczeństwo oraz estetyka są naprawdę bardzo ważne. Model Spirala świetnie pasuje do biurek o różnych wysokościach, elastyczny materiał i kształt sprawiają że dopasowuję się do róznych wysokości biurka. Szczególnie polecany jest do biurek z regulacją wysokości.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu profesjonalnych modeli kręgosłupów pod kable Spirala. Produkty te możesz także wykorzystać w pomieszczeniach domowych np. przy biurkach czy w innych miejscach, gdzie znajduje się wiele kabli. Są one bardzo praktyczne i proste w budowie.  

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon