Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm
Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm

Pionowy organizer na kable MIAMI stal nierdzewna 1100mm

Cena detaliczna: 105,65 zł
Porównaj
SKU:
25.20.655-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Pionowy organizer na kable z możliwością regulacji długości MIAMI Siso Denmark. Łatwy montaż do spodniej części blatu biurka.

Specyfikacja produktu:

  • Długość całkowita - max 1100mm
  • Średnica zewnętrzna - 72mm
  • Średnica wewnętrzna - 42mm
  • Materiał - stal nierdzewna ( szczotka -  polipropylen)

Z pewnością nie raz w domu lub w biurze spotkałeś się z problem związanym z plączącymi się kablami, które przeszkadzają, nie mają swojego stałego miejsca, a dodatkowo są narażone na mniej lub bardziej poważne uszkodzenia. Jest to bardzo częsta trudność. Kable z laptopów, komputerów, drukarek, skanerów i innych sprzętów mogą być naprawdę bardzo uciążliwe.  

W takiej sytuacji warto zdecydować się na zakup organizera do kabli Miami renomowanego producenta okuć meblowych Siso Denmark, który oferuje nasz sklep. Organizer ma bardzo dobre opinie i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób, dzięki niemu zdołało uporządkować przestrzeń swojej pracy i raz na zawsze pozbyć się uciążliwego problemu.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup organizera Miami

Pionowy organizer to idealne narzędzie, pozwalające na bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie kabli z biurka, tak aby się nie plątały i nie niszczyły. Organizer można zamontować do blatu za pomocą wkrętów. Dolna stopa posiada specjalne obciążenie metalowe, co ma bardzo duże znaczenie i jest niezwykle praktyczne.  Warto zaznaczyć, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie i z pewnością świetnie będzie pasował do wystroju każdego biura. 

Organizacja kabli  

Orgaznizery kablowe pozwalają na organizację i ukrycie naprawdę wielu kabli. Przede wszystkim są one wykorzystywane w biurach, gdzie bezpieczeństwo oraz estetyka są naprawdę bardzo ważne. Model Miami świetnie pasuje do biurek o różnych wysokościach.  

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu profesjonalnych modeli kręgosłupów pod kable. Produkty te możesz także wykorzystać w pomieszczeniach domowych np. przy biurkach czy w innych miejscach, gdzie znajduje się wiele kabli. Są one bardzo praktyczne i proste w budowie.  

Uwaga:

Do organizera należy dokupić komplet mocowań ( góra - dół) 

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon