Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Akcesoria do mebli tapicerowanych

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty

Szyna tapicerska Hakner 110mm
Szyna tapicerska Hakner 110mm
SKU: 005.250.200-4
Szyna tapicerska Hakner 130mm
Szyna tapicerska Hakner 130mm
SKU: 005.250.200-3
Zawias oparcia kanapy - wsuwka
Zawias oparcia kanapy - wsuwka
SKU: 005.005.009-0
11,93 zł
Wyświetl:
Produkty 1-40 z 44

Meble tapicerowane są nieprzerwanie popularne od wielu lat. Zdobią mieszkania, domy, ale także miejsca użyteczności publicznej, czy biura różnych firm. Wyglądają niezwykle estetycznie, ale także są łatwe w konserwacji, przez co wybierane są niezwykle często przez klientów indywidualnych, jak i firmy. W naszym sklepie odnajdziesz różne akcesoria do mebli tapicerowanych, które przydadzą się ich użytkownikom, ale także służą do montażu ‒ będą więc niezbędne firmom produkującym meble.

Akcesoria meblowe do mebli tapicerowanych

Tapicerowane meble odnaleźć można w każdy domu. Ich wysoka jakość łączy się z przystępną ceną, przez co tak często decydujemy się na ich zakup. Nie wymagają kosztownej konserwacji, jak tworzywa ze skóry czy innych materiałów, są trwałe, odporne na zabrudzenia i zazwyczaj sprawdzają się przez wiele lat. Wydaje się więc, że meble tapicerowane nie mają wad. W naszym asortymencie znaleźć można różnego rodzaju akcesoria, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Nasza oferta kierowana jest zarówno do wszystkich osób, które posiadają w swoim domu lub mieszkaniu takie meble, jak i firm produkujących wyposażenie. Wszystkie akcesoria to wysokiej jakości komponenty, tworzone z zachowaniem najwyższej dokładności, wszystko po to, aby meble tapicerowane cechowały się trwałością i komfortem użytkowania.

Nasze produkty dostępne są w wielu rozmiarach oraz wariantach, co sprawia, że bez problemu można je dopasować do danego mebla. Są one niewidoczne i sprawiają, że cała konstrukcja działa płynnie i bardzo cicho. Nasze produkty sprawdzą się wówczas, jeżeli chcesz wymienić dany element, który przestał działać prawidłowo, a jednocześnie nie masz ochoty na zakup nowego wyposażenia. Dostępne w naszym sklepie akcesoria meblowe do mebli tapicerowanych to wysokiej jakości elementy, które wykorzystywane są przez firmy do produkcji kanap, foteli, krzeseł i innej zabudowy. Wykonane zostały głównie ze stali ‒ materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Potwierdza to ich trwałość oraz wytrzymałość konstrukcji. W ofercie otrzymać można szyny, łączniki oraz inne mechanizmy, które sprawią, że korzystanie z mebla będzie niezwykle komfortowe, a dany produkt posłuży przez wiele lat.

Akcesoria do mebli tapicerowanych ‒ sklep Gryc24

Cena proponowanych przez nas akcesoriów jest bardzo konkurencyjna, większość zestawów zawiera wiele sztuk. Klienci w opiniach podkreślają niski koszt, trwałość elementów oraz szeroki wybór. Staramy się powiększać nasz asortyment, tak aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie narzędzia. Oferta kierowana jest do przedsiębiorstw produkcyjnych, ale także klientów indywidualnych. Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta i szybką realizację zamówień ‒ dokładamy wszelkich starań, aby klient otrzymał swój towar w ciągu kilku dni. W razie pytań i wątpliwości dotyczących akcesoriów do mebli tapicerowanych ‒ zapraszamy do kontaktu.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon