Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamki wrzutowe na monety - depozytowe

Zobacz też akcesoria do Zamki wrzutowe na monety - depozytowe

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Produkty

Zamek do szaf metalowych Wolf Hakner 86x86mm system Master Key
Zamek do szaf metalowych Wolf Hakner 86x86mm system Master Key
SKU: 009.000.022-1
Kolor:
czarny
Materiał:
ZnAl
stal
tworzywo sztuczne
Przeznaczenie zamka:
baskwilowe (rozporowe, obrotowe)
szaf metalowych
27,38 zł 29,21 zł
Wyświetl:
Produkty 1-4 z 4

Zamki wrzutowe na monety - depozytowe

Chcesz udostępnić swoim klientom możliwość zabezpieczenia swoich rzeczy na czas przebywania w danym obiekcie lub produkujesz zamykane meble i potrzebujesz wysokiej klasy zamków? Jesteś w dobrym miejscu, ponieważ dysponujemy wieloma produktami, które wyróżniają się skutecznością i bezawaryjnym działaniem. W tej kategorii znajdują się zamki depozytowe na monety. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Zamki depozytowe na monety

Zamki depozytowe, określane także jako zamki wrzutowe, to produkty, które wykorzystuje się najczęściej w produkcji mebli przeznaczonych do chwilowego przechowania rzeczy. Chodzi na przykład o szafki w szatniach na basenie czy siłowni, a także meble na lotniskach lub dworcach. Zastosowanie zamka depozytowego na monety sprawia, że dana osoba może skorzystać z niego bez pomocy pracownika danego podmiotu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dlatego jest tak często wykorzystywane.

Zamki wrzutowe działają w bardzo prosty sposób. Wrzucając określoną monetę czy żeton do wyznaczonego miejsca, uruchamia się mechanizm zwalniający zabezpieczenie. Najczęściej spotykane produkty są obsługiwane monetami 2-złotowymi lub specjalnymi żetonami, które mogą być wydawane za uiszczeniem konkretnej opłaty.

Profesjonalne zamki wrzutowe

Zamki depozytowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu są wykonane z wysokiej klasy materiałów. W większości przypadków to tworzywa odporne na wilgoć i korozję. Z tego powodu sprawdzą się w przypadku szafek na wspomnianych basenach i wielu innych miejscach.

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko zamki wrzutowe, ale również wiele innych, przydatnych akcesoriów. Dysponujemy na przykład samymi żetonami, ale również pojemnikami na monety, które ułatwiają korzystanie ze wspomnianych produktów. Proponujemy też cylindry do zamków.

Dlaczego warto wybrać nasze zamki depozytowe?

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu zamki depozytowe na monety pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy zdobywają świetne opinie i cieszą się renomą na rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność otrzymania wysokiej klasy akcesoriów, które zabezpieczą wykonywane meble i będą komfortowe w obsłudze oraz montażu.

Wybierz nasz sklep! Oferujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny!

W naszym sklepie znajdują się szeroko pojęte okucia do mebli, drzwi oraz okien i zabudów sanitarnych. To na przykład zawiasy, prowadnice, kółka, uchwyty, stelaże i wiele więcej. W każdym przypadku są to produkty wysokiej jakości, które są wykorzystywane przez klientów z różnych branż. Współpracujemy także z wieloma firmami zajmującymi się produkcją mebli. Indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne ceny i przyjazne nastawienie sprawiają, że z naszej oferty korzysta tak wiele osób. Działamy nieprzerwanie od 1998 roku, cały czas zwiększając asortyment. Zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe. Proponujemy dogodne warunki współpracy, także B2B. Oferujemy również profesjonalne doradztwo.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon