Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zawiasy do drzwiczek szklanych

Zobacz też akcesoria do Zawiasy do drzwiczek szklanych

Sortuj wg.
Wyświetl:
Zawias Easy chrom 180° 14-16mm
Zawias Easy chrom 180° 14-16mm
SKU: 15.04.110-0
Materiał:
metal
Typ zawiasu:
Drzwi wpuszczane
Wykończenie:
chrom
39,60 zł
Zawias Easy czarny 180° 8-10mm
Zawias Easy czarny 180° 8-10mm
SKU: 15.04.106-0
Materiał:
metal
Typ zawiasu:
Drzwi wpuszczane
Wykończenie:
czarny
39,89 zł
Zawias akrylowy 45x38mm
Zawias akrylowy 45x38mm
SKU: 005.600.001
Zawias do szkła A-11 chrom
Zawias do szkła A-11 chrom
SKU: 15.06.126-1
36,36 zł 36,36 zł
Wyświetl:
Produkty 1-20 z 54

Zawiasy meblowe do drzwiczek – jak są montowane?

Oferujemy zawiasy do drzwiczek szklanych o różnej grubości, montowane zarówno z  zewnątrz, wewnątrz, jak i od boku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby zostały dopasowane do każdego rodzaju drzwi, dlatego dostępne są w wielu wariantach. W zawiasach montowanych do zewnątrz płytka powinna zostać umieszczona na wierzchu framugi, natomiast w zawiasach montowanych od wewnątrz płytka umiejscowiona jest w otworze. Jeśli chodzi o zawiasy umieszczone na boku drzwi, to jeden znajduje się na boku tafli, a drugi na podłodze. To sprawia, że są to produkty stabilne oraz wytrzymałe.

W obrębie kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz:

  • podkładki do zawiasu,
  • przykrywki okrągłe oraz owalne,
  • śruby do zawiasów,
  • stoper do drzwiczek szklanych,
  • zawiasy akrylowe.

Wszystkie produkty dostępne są w różnych wymiarach.

Zawiasy do szklanych drzwiczek – jakie wybrać?

W trakcie wybierania zawiasów do drzwiczek szklanych, warto wziąć pod uwagę: grubość szyby, rozmiar drzwi, ich ciężar oraz materiał, z którego są wykonane. Jeśli drzwi będą narażone na działanie promieni słonecznych, przydatne okażą się wtedy zawiasy do szkła D13 w kolorze złotym. Wykonane są z metalu mosiądzowanego. Podczas ich montażu wiercenie w szkle nie jest konieczne. Maksymalne wymiary szkła to: 1000 x 600 mm, a wymiary płytki czołowej to: 40 x 30 mm. Na tych zawiasach możesz zamontować również szyby o dużym ciężarze. Dzięki temu unikniesz przeciążenia i opadnięcia drzwi, dlatego, że solidne akcesoria będą  w stanie utrzymać je na przewidzianej wysokości. Warte uwagi są również czarne zawiasy do szkła o wymiarach 50 x 23 mm. Doskonale nadają się do drzwiczek o niskim ciężarze. Dostępne są również modele, które są wykonane z materiałów, takich jak aluminium oraz PCV. Polecamy je do szkła o grubości od 4 mm do 6 mm.

Zawiasy do szklanych drzwiczek – wysoka jakość materiałów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma jakość oferowanych przez nas produktów. Dlatego proponujemy Ci tylko takie akcesoria, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów. U nas możesz kupić je w atrakcyjnej cenie. Wszystkie dostępne produkty uzyskały pozytywne opinie użytkowników. Oferujemy także wsparcie podczas wyboru produktów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nie czekaj, kup już teraz!

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon