Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zawiasy kątowe

Sortuj wg.
Wyświetl:
Zawias samodomykający Forte 70x70mm
Zawias samodomykający Forte 70x70mm
SKU: 15.90.011-1
Materiał:
metal
Zawias samodomykający Varia 69x51mm
Zawias samodomykający Varia 69x51mm
SKU: 15.90.010-1
Materiał:
metal
Wyświetl:
Produkty 1-2 z 2

Każdy rodzaj zawiasów ma charakterystyczne cechy, które sprawiają, że sprawdzą się one w zupełnie odrębnych sytuacjach. Zawiasy kątowe również posiadają specyficzne właściwości. Cechuje je przede wszystkim możliwość otwarcia w ściśle określonym kącie. Cieszą się dzięki temu dużą popularności, która stale rośnie. Są ku temu powody.   

Zawiasy meblowe kątowe - jak działają?

W zależności od wybranego rodzaju i konkretnej sztuki zawiasów kątowych, posiadają one zupełnie różne możliwości. Kąty otwarcia są skrajnie różne, niektóre zawiasy obsługują kąt wynoszący 30°, inne 165°, ale istnieją także posiadające możliwość otwarcia na nawet 270°.

 

Ze względu na swoją specyfikację najlepiej sprawdzają się do montażu w narożnych szafkach. Nie jest to jednak jedyna możliwość ich zastosowania. Zawiasy kątowe z dużym kątem rozwarcia sprawdzą się znakomicie, także w przypadku szafek z wewnętrznymi szufladami bądź rozwiązań cargo. Umożliwia to wygodne korzystanie z tego rodzaju mebli. Nie wymagają one montażu listew dystansowych, a mimo to możliwe jest w pełni komfortowe korzystanie z możliwości mebla.

 

Każda sztuka zawiasów posiada techniczny schemat zawierający wszelkie wymiary, a także ułatwiający prawidłowy montaż rysunek. Wskazuje on, w jaki sposób powinien być zamontowany zawias względem ramy, a także drzwiczek mebla.

 

Zawiasy kątowe do mebli w większości przypadków posiadają możliwość rozłączenia, jest to niesamowicie użyteczne z uwagi na swoją funkcjonalność. W zależności od potrzeb klienta dostępne są różnego rodzaju zawiasy kątowe. Wybór występuje na przestrzeni wymiarowej, ale także pod względem materiału, z jakiego został wykonany. Większość zawiasów tego typu posiada właściwości samodomykające, które pozwalają na komfortowe korzystanie z różnego rodzaju wyposażenia wnętrza. Tego typu rozwiązania doskonale komponują się z drewnianymi frontami, tworząc razem spójną całość.

 

Z pewnością ogromną zaletą tego rodzaju zawiasów będzie brak potrzeby wiercenia otworów. Różne kształty i modele pozwalają na znalezienie rozwiązania tworzącego piękną, a do tego niezwykle praktyczną aranżację wnętrza, dbając w tym celu o każdy detal.

Zawiasy kątowe do mebli | Sklep

Funkcjonujemy na rynku od 1998 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te lata, pozwoliło nam wprowadzić ofertę satysfakcjonującą nawet najbardziej wymagających klientów. Funkcjonujemy na terenie całej Polski, co umożliwia nam dotarcie do większej rzeszy odbiorców, a co się z tym wiąże - poznania potrzeb zróżnicowanych odbiorców. Oferujemy szereg produktów z zakresu okuć meblowych, a także akcesoriów do szkła hartowanego przede wszystkim w dystrybucji hurtowej. Produkty znajdujące się w ofercie naszego sklepu są zawsze wysokiej jakości, a nabycie ich jest możliwe w bardzo konkurencyjnych cenach. Świadczymy fachową pomoc z zakresu naszych produktów. Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

 

Całokształt naszej działalności wpłynął na bardzo pozytywne opinie, które do nas docierają. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon